5 ב-100: סיכום השבוע

01/04/2016 | יניב הדרי


מדור חדש בפורטל פ"ת נטו: "5 ב-100", חמישה ימים במאה מילים – השבוע על פי יניב הדרי. קבלו את טור הבכורה.

השבוע נפתח באופטימיות זהירה. נאמני קצב קיוו לראות את נשיא המדינה לשעבר מקבל שליש על התנהגות טובה והולך הביתה. אבל השופטים עדיין לא קיבלו החלטה. מה שאומר שמוישל'ה שלנו יישאר בתאו גם בחג החירות הבא עלינו לטובה.

יום שני הגיע ומתווה הגז שהיה כל כך קרוב לליבו של ראש ממשלתנו הנהדר בוטל, אבל בינינו, מישהו באמת יודע מה רוצים מאתנו במתווה הגז ומה המתווה הנכון?

יום שלישי הגיע בסערה ושר בכיר נחשד בשחיתות וכולנו היינו בהלם ששמו נחשף - אריה דרעי?!? לא יכול להיות!! הצדיק הזה? האיש הצנוע שרק דואג לשקופים? טוב, נו בטח, שוב נטפלים אליו רק בגלל שהוא מרוקאי! זה מה שנקרא: האריה השואג מכה שוב!

יום רביעי וכבר מריחים את סוף השבוע באופק, אבל אצל משה איבגי העניינים הולכים ומסתבכים לאחר חקירה של 9 שעות הוא נשלח לעימות עם המתלוננת א' או ב' או ג'...הוא נשלח למעצר בית. יכול להיות ש"הבורר", שכל העולם התחתון רעד ממנו, עשה מעשים אסורים "מתחת לאף"? 

יום חמישי כבר אצלנו והחכ"ים שלנו מבואסים לאללה, ובראשם מיודעינו אורן חזן. נורא היה חשוב להם לקבל רכב שחור, אבל כאשר הם גילו שאין מספיק שחורים במלאי, הם ניסו להפעיל קשרים ולהיות בראש רשימת ההמתנה. כל הכבוד להם! סוף סוף השחורים מקבלים יחס שווה. ואני אומר שמגיע להם, אחרי שכל השנה הם עושים לנו שחור בעיניים. גם להם מגיע שחור, וחוץ מזה ששחור זה מרזה.

העיקר שיש לנו ארץ נהדרת עם אנשים טובים. חברים, שיהיה סופ"ש נפלא!

 

לבלוג של יניב הדרי

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...