4-0 לנוער הפועל פ"ת על הפועל אשקלון

21/02/2018
חדשות


במשחק השלמה בליגת העל לנוער הביסו המלאבסים את האחרונה בטבלה ושמרו על סיכוי לשרוד.

המשחק התקיים היום בראש הזהב, לאחר שתנאי המגרש בשבת בסירקין לא אפשרו את קיומו בשל מזג האוויר. לאורחים מאשקלון היה זה סיכוי אחרון להישאר איכשהו בתמונת ההישרדות, אך הם ספגו צמד כבר בפתיחה, משערים של אוליביה בואסי ואיתי לוי, שכל אחד מהם הוסיף עוד שער במחצית השנייה – 4:0 בסיום להפועל פ"ת.

בשבוע הבא גביע

היה זה המשחק הראשון מתוך ארבעה בעשרה ימים מטורפים שמצפים להפועל. ביום שבת ייצאו הכחולים הצעירים למשחק חוץ מול המוליכה מכבי נתניה, ביום שלישי מצפה להם משחק גביע בקריית שמונה, ובשבת הבאה הדרבי הגדול מול מכבי.

לאחר הניצחון היום, שגם שיפר את הפרש השערים של הקבוצה, הפועל מרוחקת רק 4 נקודות מראשל"צ ובית"ר ירושלים שמעליה, כשנותרו 33 נקודות בקופה עד לסיום העונה, כך שבהחלט הכל פתוח, במיוחד לאור השיפור ביכולת הקבוצה בשני המשחקים האחרונים, בהם היא כבשה רביעייה בכל אחד מהם.

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

להחזיר עטרה ליושנה...
שיהיה בהצלחה למחלקת הנוער של הפועל פתח תקוה שיהיה להם מזל שנכנס אדר מרבים בשמחה שיהיה פורים שמח כמו שאומרים ונהפוכו ..בהמשך להישארות בליגה. ושיצמחו מהם שחקני בית טובים שהיו הבסיס לבוגרת בעתיד ונחזיר את אימפריה למקומה הטיבעי לצמרת בליגת העל הישראלית ולזכיה באליפות ובגביעים וכל התארים האפשרים בהצלחה. להפועל תקוה.....
- 21/02/2018
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...