4 גאדג'טים מגניבים לבית שכל אחד צריך

09/04/2017
איכות חיים


מכשירי חשמל כבר מזמן לא מיועדים רק כדי לבצע במקומנו פעולות מסוימות במטבח ובבית. המכשירים הכי מגניבים הם אלו שמציעים ערך מוסף, ובמיוחד בגלל זה ריכזנו עבורכם רשימה מסודרת.

מכשירי חשמל הם חלק בלתי נפרד מהבית וקשה לדמיין את החיים שלנו בלעדיהם. עם זאת, גם מוצרי חשמל עוברים שינויים ומושפעים משיפורים טכנולוגיים. כיום למשל כבר לא נהוג להשתמש רק במכשירי החשמל הבסיסיים, כי יש עוד הרבה גאדג'טים מגניבים שמשפרים את איכות החיים. הנה כמה מהם:

1. דיספנסר אוטומטי לסבון יד

דיספנסר הוא מתקן אלקטרוני שמיועד להזנת סוגים שונים של סבון נוזלים באופן אוטומטי לתוך כף היד וללא צורך במגע. תוכלו להשתמש בו במטבח או בשירותים בדיוק כמו בבתי המלון הכי מפוארים בעולם, או לשלב אותו במטבח עבור נוזל הכלים. הדיספנסר מופעל כאשר מקרבים את היד למתקן וניתן לקבוע את כמות הסבון היוצאת. הוא מעולה למבוגרים וילדים ומעוצב באופן יוקרתי. שימוש בדיספנסר יקצר משמעותית את הזמן שאתם מקדישים לשטיפת הכלים במטבח, וגם ישדרג את החוויה שלכם במקלחת ובשירותים.

2. שעון קיר בתלת מימד

כל בית צריך שעון אבל לא חייבים להסתפק בדגמים המסורתיים. שעון קיר תלת מימד למשל יכול להיות מתנה מרהיבה לבני משפחה, להתאים לדירות סטודנטים שכורות ולהשתלב גם בחדרי השינה של הילדים. אפשר לשלב את השעון בשאר האלמנטים הדקורטיביים על הקיר או להקדיש לו מקום מיוחד. השעון הוא בעל נוכחות מרשימה והערך המוסף הוא תמונה וירטואלית. התמונה המרהיבה מעוצבת על ידי הלקוח ויש מגוון רחב של צילומים לבחור מתוכם.

3. מנורת לד עם גלאי תנועה

חיסכון בחשמל הוא פונקציה של שימוש נכון במכשירים מסוימים. השקעה חד פעמית במנורת לד עם גלאי תנועה למשל תמנע את הצורך בהשארת אור דולק במסדרון לכל אורך הלילה. המנורה ניתנת לכיוון של 360 מעלות, יש בתוכה חיישן תנועה רגיש להפעלה וכיבוי אוטומטי בזיהוי מרחק של עד 15 מטר והיא מתאימה גם למרפסת, לחצר ולחנייה. את המנורה אפשר לתלות באמצעות ברגים או דבק דו צדדי ואין צורך בחיבור לחשמל. היא מופעלת באמצעות סוללות וחסכונית מבחינת צריכת אנרגיה.

4. רובוט שואב אבק

הגאדג'ט האולטימטיבי לבית הוא כמובן רובוט שואב אבק. למרות שלא מדובר על מוצר חדש כי הוא נמצא בסביבה יחסית הרבה זמן, יש עדיין בתים שמשום מה לא משתמשים בו. הרובוט הוא הפתרון המושלם לשמירה על ניקיון והיגיינה. הוא מצוין בבתי משפחות עם ילדים וחיות מחמד, כולל אביזרים נלווים לשטיפה, חיטוי וניגוב ומצויד בבולמי זעזועים וגלאים רגישים למניעת נפילות או התנגשות במדרגות. חוץ מזה, בדגמים חדשים של רובוט שואב אבק ניתן לשלוט ישירות מאפליקציה סלולרית ובלי לקום מהכורסא. 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...