3 דרכים לבחירת חברת אחזקות מבנים בפתח תקווה

21/10/2020
נדל"ן ותחבורה


הגינה לא מטופחת, הניקיון של חדר המדרגות לא בדיוק כפי שציפיתם? אתם לא לבד. דיירים רבים בפתח תקווה אינם מרוצים מתנאי האחזקה של המבנה שבו הם מתגוררים.

אם בעבר היה די קשה להתמודד עם כל הקשיים האלה מפני שהיה צורך בהחלפה או הצטרפות אל וועד הבית, כיום המצב הפך למורכב אפילו יותר לאור ריבוי המגדלים ושאר המבנים המורכבים שצצים בפתח תקווה כמו פטריות.

העיר פתח תקווה עברה שינויים מרחיקי לכת מבחינה מבנית ובעשורים האחרונים התווספו בניינים ומגדלים גבוהים שהניהול והאחזקה שלהם הרבה יותר מורכבים ביחס לניהול ואחזקת בניינים רגילים.

הדבר בא לידי ביטוי באופן הטוב ביותר בעובדה שבעוד שאפשר לתחזק בניינים רגילים בעזרת כמה דיירים חרוצים, הניהול של המגדלים שונה לחלוטין וכמות השירותים שניתנת מחייבת ידע והיערכות מתאימים שיש לחברות אחזקת המבנים שפועלות בעיר.

למרות שבפתח תקווה פועלות עשרות חברות אחזקה, יכולים להיות הבדלים מהותיים בין חברה אחת לאחרת ואם אתם רוצים שהבניין שלכם יהיה מתוחזק ויעמוד בציפיות, עליכם להקדיש את הזמן והכבוד הדרושים לבחירת חברת אחזקות מומלצת ומתאימה.

איך לבחור חברת אחזקות בפתח תקווה

שאלת השאלות היא איך לאור ריבוי החברות וההבטחות שמפוזרות באוויר, אפשר לאתר חברת אחזקות מומלצת שתענה על הדרישות שלנו ושל שאר הדיירים.

הבשורות הטובות הן שהדבר בהחלט אפשרי וכל מה שעליכם לעשות הוא לעקוב אחרי שלושה טיפים שנכתבו בשיתוף אתר 'אחזקות' המספק שירותי ניהול ואחזקת מבנים בפתח תקווה.

השוו מספר הצעות מחיר של חברות מומלצות

השוואה של מספר חברות אחזקה הוא משהו קריטי מהסיבה שמדובר בענף שירותים שבו כל חברה יכולה לדרוש סכום שונה ולעתים קרובת וכפי שנרחיב בהמשך, לסכום הזה אין בהכרח קשר ישיר לטיב השירות שתקבלו.

לכן הצעד הראשון הוא לאסוף הצעות מחיר של 3 עד 5 חברות אחזקה בפתח תקווה עם המלצות של דיירים שמתגוררים בבניינים דומים לזה שלכם.

השוואת הצעות מחיר תאפשר לכם להימנע מתשלום מחירים מופרזים ויכולה לייעל את התהליך באופן משמעותי.

התמקדו בחברות עם ניסיון מתאים

השוואת מחירים היא דבר חשוב אך כשמחפשים חברת ניהול ואחזקה, חשוב יותר לעשות את ההשוואה באופן הנכון.

בסופו של דבר זאת לא בעיה להתקשר אל כמה חברות שונות ומה שחשוב הוא שהן גם יוכלו לספק לכם את השירות הרצוי במסגרת מחירים הוגנים.

הדרך לעשות את זה עוברת דרך חברות שמנוסות באחזקת מבנים דומים לשלכם ושעושות את זה בהצלחה לאורך זמן.

צריך לזכור שמי שיכול לתחזק בנייני משרדים, אינו בהכרח יצטיין באחזקת מבני מגורים מפאת הדרישות והצרכים השונים. השוואת חברות שמתמחות בשירות שלו אתם זקוקים, תגדיל את הסיכוי שלכם לגור במבנה מתוחזק כהלכה.

הכינו מפרט עבודה בתיאום עם הדיירים

זכרו שחיפוש והשוואה של חברות אחזקה יכול לצרוך מכם לא מעט זמן ואנרגיות אך יחד עם זאת, הוא גם יכול לספק לכם שנים של שקט ועבודה של חברת האחזקה בלי בעיות ותלונות.

אחד הצעדים החשובים בתהליך הוא להכין מפרט עבודה שעל פיו תקבלו הצעות מחיר.

הסיבה היא שקשה להפוך שירותים למשהו מדיד מפני שכל חברת אחזקה יכולה לראות את הדברים אחרת ולבצע את המטלות באופן ותדירות שונים, ולכן במקרים רבים אתם עשויים לחשוף הצעות זולות עם מפרטים ברמה נמוכה.

כדי להפוך את השירות למדיד, אנו ממליצים להכין מבעוד מועד מפרט דרישות שלפיו תינתנה הצעות המחיר.

המפרט צריך להיעשות לאחר תיאום עם הדיירים או הנציגות שלכם, ולכלול את כל הפעולות שצריך לבצע בבניין ואת התדירות שלהן.

בדרך הזאת תוכלו לקבל הצעות עבור שירותים זהים ולהבחין בין הצעות משתלמות ליקרות.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...