35 שנות התרגשות עם שרית אביצור

13/07/2014 | ניסים קלדרון
חדשות

התרגשות כללית הערב בהיכל התרבות בפתח-תקוה. שרית אביצור והאיש לצידה, כדורגלן העבר והמפיק ססי אביצור, קיבלו החלטה משותפת ולאחר 35 שנות ריקוד וניהול הסטודיו המוצלח, החליטו לסגור את העסק המשגשג ולהקדיש קצת זמן איכות לעצמם.

בערב נוסטלגי שתוכנן במקור בלי קשר לסגירת הסטודיו, התקיים כנס הלהקות מכל הדורות, שגם הביא את בנות המין היפה לערב הוקרה מרגש לשרית. למרות ניסיונות החמאס להפעיל פאניקה על תושבי ישראל, הגיעו להיכל התרבות מאות הורים וילדיהם, יחד עם חברי מועצת העיר בראשם ראש העירייה יצחק "איצ'ה" ברוורמן, שקיבלו הנחיות מיגון אם וכאשר תישמע צפירה, ויחד הצהירו בקול "עם ישראל חי".

שרית אביצור עם ניסים קלדרון, שלמה רוזמרין (רוזה) ורעייתו

את המופע שהכינו רקדניות הלהקה מדור לדור, פתח בברכה מוקלטת יובל המבולבל הנדהם ששאל: "כבר 35 שנה שרית מלמדת ריקודים"? אכן יובל, 35 שנים בהם עברו וחונכו כ-15,000 נערות, ביניהם כ-3,000 רקדניות בלהקות הייצוג של הסטודיו, עליו פקח עיניים הבעל ישראל "ססי" אביצור. יחד עם רעייתו מנהלת הלהקות שרית - הם היו נרגשים עד דמעות ממפגש עם אותן ילדות שגדלו והגיעו עם הבעלים. החיבוקים והנשיקות עם מאות המשתתפים והאורחים שמילאו את ההיכל, הביאו לקריאה והבקשה "שרית תישארי, בלעדייך החינוך והתרבות לא יהיה אותו דבר".

שרית אביצור והרקדניות

צילום: ניסים קלדרון

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...