309 תורמי דם בשכונת הדר גנים בפתח תקווה

04/05/2016


בפתח תקווה זה כבר הפך למסורת. פעמיים בשנה, פעם אחרי חג הסוכות ופעם אחרי חג הפסח, מגיעים מאות מתושבי העיר לתרום דם בהתרמות המסורתיות של מד"א. המסורת החלה בשנת 2010 ע"י גוטלבסקי ישראל יו"ר מד"א הצלה פ"ת, ועד היום נאספו בהתרמות הללו למעלה מ-3,500 מנות דם מצילות חיים.

אמש (ג'), המשיכה המסורת באולם בית הכנסת "זכור לאברהם", בשכונת הדר גנים בפ"ת. מתנדבי נוער מד"א יחד עם מתנדבי מד"א הצלה פ"ת והיו"ר ישראל גוטלבסקי פעלו בשבועות האחרונים במטרה להביא את דבר האירוע לציבור הרחב בעיר באמצעות מודעות רחוב, מיילים שכונתיים ועוד. ההשקעה הרבה הניבה פרי עם למעלה מ-300 משתתפים שהגיעו לתרום דם שייסע להציל חיים של רבים בישראל.

צילום: אסף ברזינגר

ישראל גוטלבסקי, יו"ר מד"א הצלה פ"ת: "אני רוצה להודות לכל התורמים הרבים שהגיעו היום ולכל מי שעמד מאחורי האירוע החשוב הזה, הנהלת בית הכנסת, המתנדבים שהשקיעו מזמנם על מנת להכין את ההתרמה ולסייע בביצועה, למתרימי הדם של בנק הדם של מד"א ולהנהלת מרחב ירקון. אני בטוח שהדם שנאסף פה היום יסייע לארגון בהצלת חיים בעתיד".

מנהל מרחב ירקון במד"א, דורי חיים: "מרגש לראות איך כל מתנדבי הצלה פ"ת לקחו יד בהתרמה ועזרו לכל אורך הדרך. אנו מבצעים התרמות גדולות מאין אלו בעיקר לאחר החגים בגלל המחסור העונתי שנוצר בתקופה זה. ההתרמות בפ"ת הן מהגדולות המתקיימות במרחב ירקון ואני רוצה להודות לכל המעורבים על המאמץ והעבודה הקשה".

לחדשות נוספות על הנעשה בשכונות בפתח תקווה לחצו כאן

צילום: אסף ברזינגר

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...