24 השעות הגורליות של הפועל פ"ת

25/07/2018
חדשות


הפועל פ"ת תשחק בכל זאת בליגה הלאומית בעונה הקרובה? המפרק הזמני קיבל ארכה של 24 שעות כדי לאשר את התקציב לעונה הקרובה בליגה השנייה. ניסיון התארגנות של שחקני עבר לרכישת המועדון.

המפרק הזמני עו"ד יצחק יונגר קיבל לפני שעה קלה סעד מבית המשפט בצורת צו מניעה זמני ל-24 שעות, שבהן הוא ינסה להציל את המועדון מירידה לליגה א', ע"י אישור התקציב לעונה הקרובה בבקרה התקציבית, או לקבל ממנה ארכה נוספת.

יונגר, שנפגש היום גם עם ראש העיר איציק ברוורמן, כדי שהעירייה תעזור גם היא למנוע את ירידת המועדון לליגה השלישית, נמצא במרוץ נגד השעון לגיוס הכספים הדרושים, כשהמועד הקובע החדש הוא מחר, יום חמישי, בשעה 18:00, אז יחליט בית המשפט, גם בהתאם לתגובת ההתאחדות, כיצד לפעול.

כפי שדיווחנו אמש בקרב אוהדי הקבוצה קיימת התלהבות מחודשת, ולא מעט מהם הצטרפו או חידשו חברות בעמותת "הכחולה" מתוך ציפייה כי היא זו שתקבל בעלות מלאה על המועדון.

עם זאת לפ"ת נטו נודע כי פרט לעמותת הכחולה צפויים להגיש הצעה לרכישת המועדון מספר מועמדים נוספים. אחת האפשרויות היא כי קבוצה של שחקני עבר ותיקים, שעם השנים הפכו לאנשי עסקים וצברו יכולות כספיות, יחברו יחדיו ויגישו גם הם הצעה למפרק הזמני.

יש לזכור כי מטרתו העיקרית של המפרק היא להשיב לנושים את מרב הכספים להם הם זכאים, ולכן בשלב ראשון הוא פועל למען הבטחת מקומה של הקבוצה בליגה הלאומית וזאת כדי למקסם את ערכו של המועדון, ולאחר מכן הוא יפעל כדי לגייס את הרוכש שיוכל להבטיח את השגת המטרה. המשמעות היא כי האינטרס של המפרק לאו דווקא חופף לאינטרס של האוהדים, שעלולים מבחינתם להיות מאוכזבים בסופו של התהליך.

יש לציין כי העונה לקבוצות הליגה הלאומית מתחילה כבר בשבוע הבא, כשביום חמישי (2.8) אמורה הפועל פ"ת לצאת למשחק חוץ במסגרת גביע הטוטו מול הפועל עפולה. בשלב זה כמובן אין לדעת אם המשחק יתקיים במועדו, ואם בכלל יתקיים.

בנושא אחר - היום הובא למנוחות שוער העבר של הפועל פ"ת ונבחרת ישראל בכדוריד ישראל פלטה ז"ל. פלטה החל את דרכו במחלקת הנוער של הפועל בכדורגל יחד עם איתן בודניוק והמאמן גדעון מרקוס. יהי זכרו ברוך!

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...