10 דברים שכדאי לדעת לפני שאתם יוצאים לחופשה עם הילדים בצפון

31/07/2016
איכות חיים


לכל ההורים יש רצון לבלות עם הילדים, כי אחרת למה התאמצנו כל כך להקים משפחה? עם זאת, הרבה פעמים קורה במהלך החיים שאנחנו עובדים שעות נוספות בכל יום עד כי אנחנו בכלל לא נהנים מהעובדה שיש לנו משפחה.

לכן, אם גם אתם מרגישים כך כדאי יהיה ליזום זמן איכות משותף, והאמת היא, שהאפשרות של חופשה בצפון זו בחירה נהדרת. זה לא משנה אם תחליטו שאתם רוצים לשכור וילות בצפון או כל מקום אחר ללינה, כי בין אם זה וילות בצפון ובין אם זה פתרון אחר, כדאי יהיה לתכנן את החופשה. ככל שהילדים שלכם יותר קטנים כך האתגר של לצאת איתם לנופש יותר גדול ולכן ההמלצה שלנו היא לא לתכנן את הכול מראש ולא להשאיר את ההתעסקות עם הדברים לרגע האחרון.

בחסות vila4me

1. מה בוילה: אם החלטתם על השכרת וילות בצפון כדאי יהיה לבחור מקום לינה שיש בו אטרקציות לילדים.

2. חצר משחקים: כדאי מאוד לבחור מקום לינה עם חצר משחקים, בריכה ועוד הרבה פעילויות אחרות.

3. חברה: אם אתם יכולים לנסוע לחופשה בצפון עם זוג חברים נוסף שיש להם ילדים זו יכולה להיות בחירה טובה כי כך לילדים לא יהיה משעמם.

4. קטיף: הצפון ידוע בפעילויות רבות של קטיף פירות העונה כך שבהחלט כדאי יהיה לקחת את הילדים לאחד מהמקומות שבהם ניתן לקטוף ובהנאה.

5. מפגש עם חיות: רוב הילדים אוהבים חיות, אז למה שלא תיקחו את הילדים לפעילות עם בעלי חיים? זה לא משנה אם זו פינת ליטוף באזור הצפון, רכיבה על סוסים או כל חוויה אחרת כי בכל מקרה זה יכול להעשיר את כל העניין ולהוסיף לחופשה.

6. אוכל: החליטו מראש מה אתם רוצים לאכול בטיול. האם אתם מעדיפים לבשל בוילה או אולי לקחת את הילדים למסעדות ולבתי קפה?

7. העונה המושלמת: כדאי יהיה להתייחס גם לעונה שבה אתם יוצאים לחופשה כי יש עונות שבהן הילדים יוכלו ליהנות מיותר פעילויות בצפון.

8. המחיר: מאוד מומלץ לנסות להכין תקציב מראש לחופשה כי הדבר האחרון שאתם צריכים זה לקחת את הילדים לחופשה בצפון ולהיכנס לחובות מיותרים.

9. שעות פעילות של אתרים: חשוב לבדוק מתי נפתחים האתרים והאטרקציות שבהם אתם רוצים לקחת חלק כדי להימנע מתכנון זמנים שגוי.

10.  הכינו את הילדים: הניסיון מוכיח שכדאי להכין מראש את הילדים לעובדה שהם יוצאים לחופשה כי זה יוצר ציפיות ומוסיף להתרגשות מכל העניין.

אומנם זה נכון שחופשה בצפון עם הילדים זו לא תמיד חופשה שנחים בה. עם זאת, אתם יכולים להיות בטוחים שההנאה תהייה מושלמת, כי עם יד על הלב, מתי בפעם האחרונה ביליתם עם הילדים כמה ימים שלמים? 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...