תשע בכיכר - אירועי קיץ לקהל הרחב

23/05/2016
חדשות


סדרת אירועים ייחודית בפתח תקווה תחל בחודש הבא בכיכר המייסדים – כל הפרטים כאן.

אגף אירועים בראשות רון כץ ובעידודו של ראש העיר איציק ברוורמן יזם סדרת אירועים ייחודים שיתקיימו בכיכר המייסדים ויקראו "תשע בכיכר". בין האירועים ערב יווני וערב עם אמנים דוברי רוסית. כל האירועים יתקיימו בימי חמישי בשעה 21:00, וכל אירוע יתחיל בהופעה של להקות מקומיות.

מתוך מחשבה לחזק את החיבור של התושבים למרכז העיר ולעודד את הסוחרים ובעלי העסקים במרכז העיר, הוחלט על קיום האירועים בכיכר המייסדים, שהיא אחד מהסמלים הבולטים של העיר, מקום שהיה גם בעבר מרכז לקיום חגיגות ואירועים.

סטלוס ואורן חן

שלושה אירועים מרכזיים יתקיימו במסגרת אירועי "תשע בכיכר":

9.6 ערב בסגנון יווני עם הזמרים סטלוס ואורן חן.

18.8 יום הולדת לעיר, שמתקיים בט"ו באב ויהיה ערב בסימן אהבה - "אהבה במושבה".

8.9 ערב רוסי עם מיטב האמנים דוברי רוסית, ביניהם כוכבי התכנית "כוכב נולד" ולָדי בלייברג ומיכאל קירקלן, הזמר הצעיר אלון גוטמן ולהקה ווקאלית של זמרי אופרה בשם "הרקיע השביעי", השרה בהרכב של ארבעה זמרים.

גלינה חליזוב

ראש העיר איציק ברוורמן: "קיום האירועים בכיכר המייסדים הוא בבחינת החזרת עטרה ליושנה. כיכר המייסדים שימשה בעבר לאספות עם, להתקהלויות ומרכז בילוי ואני שמח כי אנו מחזירים את הכיכר לשימושה המקורי, כמרכז לאירועי חברה ותרבות. אני מזמין את הציבור הרחב לבוא ולקחת חלק באירועים".

רון כץ ראש אגף אירועים: "חשבנו שיהיה נכון לקיים אירועים בכיכר המייסדים כפי שנעשה בעבר ובמקביל לחזק ולתמוך בסוחרים ובבעלי העסקים במרכז העיר. באירועי "תשע בכיכר" בנוסף לאמנים המרכזיים ייקחו חלק גם להקות ריקוד מקומיות. אני מזמין את הקהל להצטרף אלינו לחגיגה ולקחת חלק באירועים". 

לכל האירועים בפ"ת לחצו כאן

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...