תעשייני העתיד ביקרו בחברת התוכנה "היפוטק" בפ"ת

17/12/2017
חדשות


תלמידי כיתה י"א מביה"ס "אמית בר אילן" בגבעת שמואל ביקרו השבוע במשרדי חברת התוכנה "היפוטק" בפתח תקווה.

התיכוניסטים מגבעת שמואל למדו כיצד לעבוד עם מדפסת תל ממד, עברו סדנת ארדואינו ונחשפו מקרוב לדפוסי העבודה בחברה, שמתמחה בפיתוח ועיצוב אפליקציות למובייל. במפגשים הבאים, שיתקיימו במשרדי "היפוטק", החניכים יחלו בגיבוש רעיונות עצמאיים בתחום התוכנה וילמדו כיצד ליישמם באמצעות מדפסות תל ממד.

צילום: יח"צ

אסף אלון, מייסד חברת "היפוטק", דיבר על חשיבות הפרויקט: "בעולם של היום חיוני שהדור הצעיר יקבל את הרקע והבסיס הטכנולוגי כבר מגיל צעיר. בשנים האחרונות אנחנו רואים מקרים רבים שבהם עובדים מצוידים בידע טכנולוגי אך חסרה להם ההבנה על מבנה התעשייה, הצרכים בפועל, וחשיבה מחוץ לקופסא. החלטנו לשתף פעולה עם עמותת 'תעשיידע' כי הרגשנו שהניסיון, הידע, וסביבת העבודה שלנו יכולים לתרום לפרויקט. המפגשים שמתקיימים במשרדינו מעשירים מאוד את התלמידים אך גם עובדי החברה מפיקים רבות משיתוף הפעולה הזה".

המפגש בין התלמידים לנציגי חברת התוכנה נערך במסגרת תכנית "התנסות בתעשייה" של משרד החינוך והתאחדות התעשיינים, שמובלת בשטח על ידי עמותת "תעשיידע".

מטרת הפרויקט, שמיושם בבתי"ס מכל רחבי הארץ ומועבר על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם, היא לחשוף את התלמידים לשוק העבודה הטכנולוגי באמצעות התנסות מעשית בשלל תהליכי התכנון והייצור. מעבר לצד המקצועי הפרקטי, מובילי התכנית שואפים להקנות לתלמידים ערכים כמו אחריות, התמדה, חזון ועמידה בלוח זמנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...