תערוכת אמנות פרי יצירתם של חולי סרטן

30/05/2016
חדשות


במסגרת תערוכות האמנות בהיכל התרבות בפ"ת נפתחה בתאריך 21.5.16 התערוכה "חלמתי ש..." – פרויקט ייחודי, פרי סדנת אמנות חזותית לחולי סרטן שמתקיימת בבית אורנית ומופעלת על ידי עמותת "עזר מציון".

בתערוכה מוצגות עבודות פיסול, ציור ומיצב. לפתיחה החגיגית הגיעו מאות מבקרים, ביניהם האמנים ובני משפחותיהם, צוות בית אורנית, נציגי העירייה ואורחים. את הערב פתח ראש העיר איציק ברוורמן שברך על היוזמה והביע התפעלות רבה מהיצירות: "כיום אין ספק כי חלק מהריפוי הוא חיזוק רוחו של החולה, במגוון דרכים ביניהם אמנות ויצירה. יישר כוח לצוות בית אורנית ואיחולי החלמה מלאה והמשך עשייה פורייה לכל האמנים".  ד"ר ברכה זיסר, מנהלת בית אורנית ומנהלת מאגר מוח עצם סיפרה על הפעילות בהתרגשות, והודתה לצוות הנפלא והמסור שעושה לילות כימים על מנת להֵטיב את זמנם של השוהים בבית אורנית.

האמנים ביקשו להודות ללידיה רוזנסקי, מדריכת הסדנה, שיזמה את הפרויקט וסיפרו על התהליך העמוק שהם עברו במחיצתה. עוד הודו לגיא אלרום ולרבקה פרידמן שהנחתה את האירוע בחן ובמקצועיות.

עוד השתתפו באירוע איתי שונשיין סגן רה"ע וראש מינהל התרבות, דרורית גור אריה מנהלת מנהל התרבות, אריה ימיני – מנכ"ל היכל התרבות ונילי חי מנהלת האגף לאמניות פלסטיות.

התערוכה המתקיימת בהיכל התרבות תנעל ב-25.6.16

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...