תענוג אמיתי בטורניר בית הספר לכדורגל של הפועל פ"ת

12/02/2016 | ניסים קלדרון
חדשות

חגיגת כדורגל אמיתי, היתה מנת חלקם של מאות הורים וסבים, שהגיעו היום למתחם האימונים באצטדיון "ראש הזהב" בפ"ת, כדי להתענג על ביצועי הפלא של יקיריהם, שהתמודדו בטורניר כדורגל ידידותי נגד חבריהם לענף מקבוצת הכדורגל בני יהודה ת"א.

ברגעים שקבוצת הנוער סיימה את האימון המסכם לקראת משחק הצמרת מחר נגד רמת השרון ופינתה את המגרש, "פלשו" ילדי הכדורגל התמים והנוסטלגי למגרש, כשברקע נשמעים קולות העידוד של בני המשפחה. או אז הקרנבל האמיתי החל. לאורך ולרוחב המגרש הוצמדו שערי כדורגל, ומאות הילדים, לאחר שגילו רוח ספורטיבית, לחצו והתחבקו עם הקבוצה ה"יריבה", והחל מאבק, שגילה לצופים כישרונות צעירים רבים, שאם עין מקצועית תעקוב אחר ביצועי אותם ילדים, אז יש תקווה לכדורגל הישראלי, ובמיוחד להפועל פ"ת שאיבדה את דרכה בעשור האחרון, בכל הנוגע לשילוב מושכל של כדורגלנים תוצרת "כחול לבן".

רוח ספורטיבית בין ילדי בני יהודה והפועל פ"ת

את העין צדו ילדים רבים שהשתתפו בטורניר, אך באחד המשחקים של ילידי 2005 משך את העין במיוחד גל לוסטיג, כובש השלושער בניצחון 5:0 נגד כתומי המדים. השער השלישי היה חיקוי של רונאלדו, כשהכדור דבוק לרגליו כידרר בהטעיות גוף הנער גל לוסטיג, חלף על פני מגניו, השאיר את השוער מאחור ונכנס עם הכדור לרשת.

גל לוסטיג כובש שלושער

בסיום הטורניר התפנו הקבוצות וההורים לפרידה מכובדת תוך גילוי רוח ספורטיבית יוצאת דופן בנוף הכדורגל המכוער והלא מחונך, המתגלה מידי שבוע בליגות הכדורגל ברחבי ישראל. פ"ת נטו קורא לכם - בואו למחלקת הנוער של הפועל פ"ת ואולי תלמדו איך לחנך ילדים לכדורגל הוגן.

מגרשי "ראש הזהב" בקרנבל ספורטיבי

כאמור, באותו מקום שבו התקיים היום האירוע, קבוצת הנוער של הפועל פ"ת, הקרויה על שמו של נחום סטלמך, תארח מחר במשחק העונה את הפועל רמת השרון, בקרב חשוב על ההעפלה לליגת העל לנוער. המשחק יחל בשעה 11:00 – הקהל מוזמן.

הפועל פ"ת הפסידה באשדוד – לכתבה המלאה לחצו כאן

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...