תמ"א 38 תל אביב - אילו מבנים צריכים להשתתף בתמ"א 38

26/02/2020
נדל"ן ותחבורה


תמ"א 38 הינה תכנית החלה על כל הבניינים הישנים הקיימים בישראל, זאת על מנת לבצע חיזוק לבניינים ישנים שיוכלו להיות עמידים ככל האפשר מפני רעידת אדמה אשר יכולה לפקוד את ישראל.

תמ"א 38 תל אביב הינה תכנית אשר חלה על כל בעלי הבניינים הישנים אשר קיימים בעיר תל אביב, יש לזכור כי תל אביב הינה עיר מאוד פופולארית וגדולה ולכן, מומלץ לבצע את תכנית התמ"א 38 בעיר כזו גדולה אשר אותה פוקדים המון תושבים.

ישנם מבנים ישנים אשר הינם פטורים מתכנית תמ"א 38, כמו למשל: בניינים אשר בעלי 2 קומות וכן הם נמוכים ואין צורך לבצע בהם את תכנית תמ"א 38, וכן אין צורך לבצע תמ"א 38 במבנים אשר נקבעו להריסה וכן קיים אישור להרוס אותם, על כן אין צורך לבצע בהם את תכנית תמ"א 38.

תמ"א 38 תל אביב – למה כדאי לבצע

מעבר לכך שתמ"א 38 הינה תכנית מעולה על מנת לחזק את כל הבניינים הישנים הקיימים בישראל על מנת שיהיו עמידים מפני רעידת אדמה חזקה, קיים יתרון מעולה לתכנית תמ"א 38.

 היתרון הוא כי על מנת לשכנע את בעלי הבניינים הישנים לבצע את תכנית תמ"א 38 נותנים להם תמריצים כלכליים שיוכלו לעזור להם לבצע ממש שיפוץ למבנה, תכנית זו הינה תכנית מעולה לכל הערים בישראל וכן במיולד לעיר גדולה כמו תל אביב.

תמ"א 38 תל אביב הולכת וגדלה, בעקבות התמריצים שמקבלים בעלי הבניינים הם מעניינים לבצע את התכנים של התמ"א, וכן יש אפשרות להשתמש בפרויקט פינוי בינוי תל אביב על מנת להפוך את אותו אזור מגורים לאזור חדש ומטופח יותר.

תכניות אלו יכולות להעלות את הביקוש של אותו אזור, מכיוון שהוא יהיה יותר חדש, וכן יותר בטיחותי בזמן של רעידת אדמה חזקה אשר יכולה להתרחש בישראל.

תמ"א 38 – ממה כדאי לכם להיזהר

כאשר אתם מסכימים לתכנית תמ"א 38, מגיעים אליכם יזמים שונים אשר יכולים לתת לזרוק לכם המון הבטחות לאוויר על מנת שיוכלו לשכנע אתכם בתכנית, קיימת אפשרות כי לאותם יזמים לא באמת תהיה האפשרות לעמוד בכל ההבטחות אשר זרקו לכם מכיוון שאין אפשרות לבצע זאת מבחינת המבנה עצמו.

קיימים המון הליכים אשר יכולים להתרחש במסגרת תכנית תמ"א 38 תל אביב, קיימת האפשרות להרחיב דירות אשר קיימות במבנה, כמובן באישור של בעלי הדירות ועוד.

על מנת לוודא כי כל תכנית אשר אתם מתכננים במסגרת תמ"א 38 לא תפגע באיכות החיים שלכם, לכן, מומלץ לקחת שירותים של עורך דין מיומן בתחום תמ"א 38 על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי התכנונים נעשים כפי שנסגרו מולכם בהתחלה, וכן לא תהיה שום בעיה לאחר סיום הפרויקט.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...