תלמיד מפ"ת הוא אלוף אירופה לקדטים בקיקבוקס

28/09/2016
חדשות


קיריל דודונוב תושב העיר ותלמיד כיתה ט' בחטיבת הביניים "אחד העם – ורבר" יצא לתחרות גביע אירופה שהתקיימה בצכיה וחזר עם התואר הגבוה ביותר: המקום הראשון באליפות.

קיריל דודונוב, תלמיד כיתה ט', עולה מאוקראינה, זכה השבוע במקום הראשון באליפות אירופה בקיקבוקס. קיריל עלה על הפודיום עם דגל ישראל על כתפיו.

קיריל עם הגביע (באדיבות חט"ב אחד העם)

בשקט ובצניעות המאפיינים אותו חזר אתמול לארץ וללימודים הסדירים בכיתה ובאולפן העולים בחטיבת אחד העם ורבר. קיריל החייכן ונעים ההליכות הוא חבר אהוד בקרב מוריו וחבריו באולפן ובכיתה. 

למרות שקיריל רק בן 14 וחצי הוא השתתף וזכה בתחרות גביע אירופה לקדטים עד גיל 16 כאשר רוב המתחרים גדולים ממנו. בקרב הגמר הוא גבר על יריב חזק מהונגריה.

גם בקרבות האימון בארץ קיריל מתאמן עם מתחרים שגדולים ממנו בגיל ובמשקל.
קיריל עלה לארץ מאוקרינה לפני שנתיים בלבד ומאז הוא  נמנה על סגל נבחרת ישראל בקיקבוקס בסגנון K-1. מזה שנתיים ברציפות הוא אלוף ישראל בקיקבוקס ובאגרוף תאילנדי. קיריל זכה גם במקום ראשון לגילו באגרוף, אבל הוא מעדיף להתחרות בקיקבוקס ואגרוף תאילנדי.

קיריל מתאמן 6 פעמים בשבוע במכון מירון בקרית אונו בהנהלת ארז לוקוב, המאמן שסיפר לשרון המחנכת של קיריל בשכנוע רב, שכבר הרבה שנים לא ראה בחור כל כך מוכשר ואין לו ספק שמצפה לו עתיד מזהיר בענף.

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...