תלמידי תיכון גולדה יציגו בתערוכה הארצית

29/05/2016
חדשות


השבוע נודע לרכזת מגמת האמנות בתיכון גולדה באם המושבות, שרון שפלן-לזר, כי שבעה תלמידים מהמגמה נבחרו להשתתף ולהציג את עבודותיהם בתערוכה ארצית של מצטייני מגמות האמנות, בה יציגו כ-27 מגמות אמנות מרחבי הארץ.

מגמת האמנות בגולדה הינה מגמה ייחודית על אזורית אשר זכתה בפרס מגמת האמנות המצטיינת בארץ לפני כשנתיים. השנה תהיה זו הפעם השנייה שבה למגמת האמנות מתיכון גולדה יש את מספר התלמידים הגדול ביותר שמשתתף בתערוכה זו, מבין כל מגמות האמנות בארץ.

התלמידים שנבחרו להציג הם: טל ישראל, הדס ול, עודד וולף, חן שחר, הילה רווח, מישל קוסנובסקי ויעל רוזנבויים, אשר יציגו ציורים צילומים ווידאו-ארט. אוצרת התערוכה, ד"ר סיגל ברקאי, שיבחה את עבודות התלמידים וציינה כי הן עבודות מרשימות ביותר המצביעות על יכולת גבוהה.

תלמידי מגמת האמנות בתיכון גולדה בניהולה של ירדנה כהן ובהנחיית המורה שפלן-לזר לומדים ומתנסים במגוון רחב של תחומים - רישום, ציור, פיסול, צילום, וידאו ארט, אנימציה ותלת-מימד, עיבוד תמונה ותוכנות עריכה שונות, זאת בנוסף ללימודי תולדות האמנות בדגש על אמנות עכשווית.


התלמידים יוצאים לסיורי אמנות במגוון מוזיאונים וגלריות כדי לחבר את הידע הנרכש בכיתה לסצנה האמנותית בארץ. בנוסף יוצאים התלמידים לטיולי אמנות בהם הם מתנסים בסדנאות ייחודיות, נפגשים עם אוצרים ואמנים ועוד. לימודי המגמה הם בנוסף לפעילות הקהילתית של תלמידים המגמה המאמינים באקטיביזם חברתי דרך האמנות (חיבור לעמותת אקי"ם, גני ילדים ובתי אבות).

תערוכת המצטיינים "מרחבים - בין המרחב האישי למרחב הציבורי" תציג בין התאריכים 10-17.6.16 בגלריית המדרשה לאמנות ברחוב הירקון 19, ת"א.

(הצילומים מתוך תערוכת סיום המגמה שהתקיימה לפני כחודשיים - באדיבות לשכת דובר העירייה)

לחדשות חינוך נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...