תלמידי פתח תקוה מגייסים תרומות לאקים

11/02/2018
חדשות


כ-1,000 תלמידים ייטלו חלק ביום ההתרמה הארצי של אקים אשר יתקיים ביום רביעי ה-14.2.

תלמידי חטיבת הביניים אחד העם, חטיבת הביניים בן גוריון וחטיבת הביניים רשיש ובנוסף כיתות מבתי הספר התיכוניים יצחק שמיר ועמל א', יעברו בבתי התושבים בעיר ויתרימו את הציבור הרחב.

אקים היא אגודה לאומית לקימום אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית (פיגור שכלי) בישראל שנוסדה על ידי קבוצת הורים לילדים עם מוגבלות שכלית התפתחותית, במטרה להביא לשיפור איכות חיי ילדיהם באמצעות שינוי תפיסות הממסד והחברה הישראלית כלפי אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית.

עמותת אקים פתח תקוה קיימת כבר 20 שנה, ועוסקת בעזרה למוגבלים בשכלם תושבי העיר להגיע למימוש עצמי ולשילוב בקהילה. פעילויות משולבות אלה מביאות להעצמה של המוגבלים בשכלם והכללתם בקהילה בהתאם לחזון אקים "חברה מכלילה, היא חברה חזקה".

אסתר אבני יו"ר אקים פתח תקוה מספרת: "מכספי התרומות של שנת 2017 תמכנו במסגרות השונות במוגבלים בשכלם כגון הפעלת חוגים מיוחדים מותאמים לתלמידים בבתי הספר, הפעלת סדנאות מקצועיות להורים ולמשפחות ופעילויות חווייתיות לשעות הפנאי. בעזרת הכספים והתרומות שנגייס השנה נתמוך בפרויקטים למען המוגבלים בשכלם בגנים, בבתי הספר ובמועדונים לבוגרים ברחבי העיר, בפעילויות אלו אנו משלבים גם תלמידים ובוגרים מהאוכלוסייה כולה. אני מודה מראש לציבור הרחב שיפתח את הלב ואת הכיס".

בנוסף, אקים פתח תקוה מזמינה לצפות בהצגה "חלומות פשוטים" של תיאטרון אקים, הצגה שכל שחקניה מוגבלים בשכלם. ההצגה תתקיים ביום שישי 16 לפברואר 2018 בשעה 10:30 בהיכל התרבות בעיר.

אקים פתח תקוה ממשיכה לגייס מתנדבים - בני נוער, בוגרים ומבוגרים. פרטים נוספים  ניתן לקבל בסניף העמותה בפתח תקוה.

פרטים להתקשרות:akimptikva@gmail.com , נייד: 052-4226002

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...