תכשיטי שמות לילדים ולמבוגרים

04/08/2022
איכות חיים


אין דבר יותר יפה מאשר לענוד תכשיט שעליו חקוקים כל שמות הילדים שלכם ואין מתנה יפה מזו לאנשים שאוהבים ורוצים לשמח מאוד.

זוהי מתנה ייחודית לא רק בגלל השמות שיש עליה אלא גם משום שעיצוב התכשיט הוא ייחודי ומשלב אותם בצורה שמחזקת את הקשר ביניהם לבין עצמם וביניהם לבין הוריהם.

המעגלים השלובים מוכיחים שאין קשר חזק יותר מאשר הקשר בין הורה לילדיו. מתנה שתרצו לתת ובוודאי גם לקבל.

צילום: עינב מורנו פוטוגנים

כל התכשיטים מותאמים אישית מגיעים עם אחריות באריזה אלגנטית ומהודרת ועם משלוח אישי במעטפת מרופדת לשמירה עליו.

שרשרת שמות ילדים

שרשרת שמות לילדים מוצעת לכם בעיצובים שונים, בקווים נקיים ומעוגלים מחומרים איכותיים. השמות חרוטים על מעגלים ועל צורות שונות שמשתלבות זו בזו כדי ליצור את המכלול שהוא שמות הילדים שלכם לפי הסגנון והטעם שלכם. כמספר הילדים כך גם מספר המעגלים והשמות על התכשיט, בחריטה אישית לפי הזמנה.

שרשרת שם לילדה

כל ילדה תשמח לקבל את השרשרת עם השם שלה חרוט על צורה כמו לב או כוכב אן כל צורה אחרת שהיא אוהבת, עם כל היופי והאהבה שהוא מסמל. השרשרת בחריטה אישית לכל ילדה שאוהבת ליהנות מתכשיט אישי כזה ולשאת אותו בגאווה. התכשיט מתאים לכל סגנון ולכל טעם ומעוצב בעדינות כך שגם ילדה תוכל לענוד אותו ולהתאים ללבוש שלה ולכל מקום, כולל בית הספר.

שרשרת שם לילד

ילדים אוהבים את השרשרת שלהם אישית ומעוצבת בצורה שמתאימה גם לילד ולא רק לילדה, ולכן מגוון העיצובים שמתאימים להם גדול. מבחר של תליונים לילד שישמח לקבל מתנה אוהבת בשרשרת כסף אמיתי ואיכותי שמוסיף המון גאווה.

שרשראות למבוגרים

השרשראות המבוקשות ביותר למבוגרים הן כאלה שנושאות סמלים מיוחדים שהם אוהבים או רואים בהם משמעות מסוימת, ורצוי עם חריטה אישית. החריטה יכולה להיות השם שלהם או של אהוביהם, של הילדים שלהם או כל מילה אחרת משמעותית להם שהם רוצים לענוד כמזכרת. המגוון הגדול של צורות ושל תליונים שמוצעים לגברים הוא גדול ומתאים לכל סגנון או טעם אישי, לבחירתכם. הם יכולים להיות סמלים עתיקים ומיסטיים או סמלים צעירים ומודרניים. המבוקשים והפופולריים ביותר הם תכשיטי ברכות ופסוקים כמו "שמע ישראל", ברכת הכוהנים, ברכת הדרך, מגן דוד, סמלי קבלה למיניהם ועוד. כל התכשיטים האלה מוסיפים עוד ממד רוחני לתכשיט ומחזקים מאוד אנרגטית.

שרשרת שם לגבר

שרשרת שם לגבר היא מתנה נהדרת לעצמכם או לקבל ממי שאוהבת אתכם ורוצה לשמח אתכם במתנה ייחודית לפי טעמכם. האפשרויות לחריטה רבות מאוד והשרשרת ניתנת להתאמה אישית לפי טעמכם.

שרשרת שם לאישה

שרשרת שם לאישה היא מהמתנות האהובות ביותר משום שהעיצובים המרהיבים והחריטות מוצעות לכן במגוון גדול של אפשרויות. אפשר לחרוט את השם עצמו על תליון ואפשר שיהיה תליון בפני עצמו והתוצאה היפה תלווה אתכן כל הזמן, במיוחד כשזו מתנה ממי שאוהב אתכן מאוד.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...