תכנון בית החלומות שלכם - כך תעשו זאת נכון

29/01/2020
נדל"ן ותחבורה


מזל טוב! סוף סוף הגעתם לנקודה בחייכם שהגיע הזמן להגשים את החלום ולצאת לתהליך תכנון בית החלומות שלכם. כידוע, מדובר בתהליך מורכב וארוך מאוד. לתהליך רצוי להגיע מוכנים מראש ולהכיר את כל השלבים, בכדי לדאוג שברגע שהמציאות תפגוש את החלום, התוצר יהיה לא פחות ממושלם.

תהליך תכנון בית פרטי מא' ועד ת'

* תמצאו אדריכל – תכנון בית מתחיל מאדריכל מקצועי. על כן, זה הזמן לצאת לחיפושים! השתמשו במנוע החיפוש כדי להעלות המלצות וביקורות אודות אנשי מקצוע בתחום, ונסו לצמצם את התוצאות כדי שיהיה לכם הרבה יותר קל לבחור.

* תקבעו פגישה – בשלב הבא עליכם להיפגש עם בעל המקצוע שמצאתם. זוהי ההזדמנות להסביר לאדריכל מה בדיוק אתם רוצים ואיך אתם מדמיינים את בית החלומות שלכם. יש להקפיד לתת פרטים מדויקים ככל האפשר; מהו מס' הנפשות שיתגוררו בו, מהו אורח החיים שלכם, כמה חדרי שינה, האם יש צורך בחללים ייחודיים, מהם הרגלי האירוח, האם אתם מעוניינים בגינה, ועוד.

* סקיצה ראשונית – כעת, האדריכל ניגש לעבודה. שלב זה כולל דיוק, יצירתיות, סיעור מוחין שמטרתו לשלב בין צרכי ורצונות הלקוח כפי שהוגדרו בתכנית, ובין התקציב שהוגדר מראש, תנאי השטח ומגבלות הבנייה בתב"ע.

* היתר בנייה – את התוכנית השלמה והמפורטת, כולל מפת מדידה, אישורים מרשויות וגופים מוסמכי חתימות, יגיש האדריכל במטרה להוציא היתר בנייה רשמי. לאחר שההיתר מתקבל, אפשר להתקדם לשלבים הבאים בבניית בית החלומות שלכם.

* קריאייטיב – תכנון בית כולל שלבים רבים, כשהאהוב ביותר הוא כנראה שלב הקריאייטיב. כפי שכבר ציינו, המטרה היא לענות על צרכי הלקוח ולאזן אותם מול התקציב הקיים. כעת הגיע הזמן להפעיל את גלגלי היצירה, ובשיתוף פעולה מלא עם הלקוח ליצור את הבית שתמיד חלם עליו.

* אינסטלציה וחברים – טוב, בכל זאת אתם לא חיים בתקופת המערות! יש לזכור לדאוג גם לחיבור לקו הביוב, חשמל, גז וכל שאר האלמנטים שבלעדיהם אנחנו פשוט לא יכולים ליהנות מרמת חיים גבוהה כמו שאנחנו אוהבים. המהנדסים שמלווים את בניית הבית החדש שלכם, ידאגו לתכניות מפורטות ומדויקות כדי שביום הכניסה לבית, כל מה שאתם צריכים יחכה לכם.

הופכים חלומות למציאות

תכנון בית הוא הרבה מרק כמה שרטוטים, הוא הגשמת החלומות של מי שהגיעו לנקודה בחייהם בה הם מעוניינים ליצור לעצמם סביבה פרטית, בטעם ובסגנון שלהם. משרדי אדריכלים מקצועיים מזמינים אתכם ואתכן לצאת יחד איתם למסע שבסופו, תקבלו את המפתחות לבית שתמיד חלמתם עליו; החל מצבע הקירות, מספר החדרים, גובה התקרה, החצר ועד לאי המרכזי שבמטבח שלכם – זה הזמן לפרוש בפני אנשי המקצוע את כל החלומות העיצוביים שלכם, ולהשאיר להם את המלאכה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...