תיקו ראשון להפועל פ"ת

22/11/2014
חדשות

במסגרת המחזור התשיעי של ליגת העל בכדורגל סיימה הערב הפועל פ"ת את משחק החוץ שלה עם הפועל חיפה בתוצאה 1:1. חניכיו של עידן בראון היו ראויים לניצחון, אך נאלצו להסתפק בנקודה.

לאור מצבן בטבלה, שתי הקבוצות הגיעו למשחק בידיעה שהן חייבות לנצח. היה זה גם משחק של אקסים – דג'אני וגל כהן הכחולים לשעבר, במדי החיפאים, ומצד השני – קאלה והירש ניסו לנצח את האקסית מהצפון.

גיא דיין עדיין לא כשיר לחלוטין והפועל פ"ת פתחה בהרכב הבא: דרשלר, מוסא, פסו, טוקורה, צ'ימאזי, אורמוש, אבו זייד, צעירי, אסולין, אלטמן והירש. במחצית השנייה שותפו: כהן, שקלים וחוגי.

השופט אורן סימיניאן שרק לפתיחת המשחק לעיני 2,500 אוהדים, כמה מאות מהם הגיעו ממלאבס, ולמרות שאופטית נבלעו באיצטדיון של 31,000 הם נשמעו די טוב, כרגיל.

עדיין מחכים שישמור על רשת נקיה. קאלה דרשלר

המחצית ראשונה נפתחה באופן שקול. ההזדמנות הראשונה של האורחים היתה בדקה ה-8 כשהירש לא הצליח לנצל כדור שחלף על פני ההגנה. כעבור דקה היה זה אורי פסו שמנע הזדמנות מצויינת של מהראן לאלה המקומי. אותו לאלה כמעט וכבש מקרוב בנגיחה בדקה ה-20. באותן דקות גם גשם די משמעותי החל לרדת במגרש. כנראה שיש גבול לכמה שאפשר להחמיץ, ובדקה ה-32 לאלה כבר כבש מקרוב לאחר הדיפה לא טובה של קאלה ובישול של גל כהן – 1:0 לחיפה. שער היסטורי ראשון של האדומים בסמי עופר. כעבור 6 דקות הירש פספס הזדמנות מצויינת כשבעט מקרוב לרשת החיצונית. בדקה ה-44 אושרי רואש המקומי מנע שער שיוויון לאחר התקפה מסוכנת של פ"ת וניסיון של צעירי.

במחצית הוציא עידן בראון את אסולין והכניס במקומו את שגיב כהן, ואכן המחצית שנייה נפתחה בלחץ אדיר של האורחים על שערו של קובאר, אבל בלי תוצאות. הבונקר של ראובן עטר החזיק מעמד עד הדקה ה-71, בה ניצל לירוי צעירי הדיפה לא טובה של השוער החיפאי כדי לעשות צדק סוף סוף – 1:1. דקה 78 – הצלה אדירה של קאלה אחרי בעיטה של כיוואן. פ"ת היתה טובה יותר עד לסיום, אבל לא הצליחה להשלים את המהפך לו היתה ראויה, ואחר שהתפזר גז הפלפל והעשן (כולל זה של הסיגריות שעליהם ספגו האוהדים קנס) נאלצה כל קבוצה להסתפק בתוצאה אותה לא רצתה.

השערים שלו חסרים. ליאור אסולין

לסיכום - משחק טוב של הפועל פ"ת, במיוחד במחצית השנייה, אבל סימפטיה לא מספיקה כדי להישאר בליגה. עוד משחק שבו קאלה לא מצליח לסיים 90 דקות ללא ספיגה. האוהדים עדיין מחכים למשחק הליגה הראשון שהוא ישלים עם רשת נקיה. בינתיים הקבוצה עם 7 נקודות בלבד ועדיין מתחת לקו האדום. משחקה הבא של הקבוצה יתקיים בשבת הבאה (29.11 בשעה 19:00) באיצטדיון ראש הזהב מול בני סכנין. עוד משחק על שש נקודות - מישהו אמר מלחמה?

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...