תיקון 190 דוגמאות וכל מה שצריך לדעת

08/12/2021
עסקים וכלכלה


כל מי שהעתיד הכלכלי חשוב לו, לא יכול להתעלם מתיקון מספר 190 ומכמה דוגמאות חשובות בנושא הזה. בסופו של דבר, הרי כולנו עבדנו מאוד קשה כדי להגיע לרגע שבו נוכל לפרוש ולחיות ברמת חיים מכובדת. לכן, אם התעמקות לכמה רגעים בנושא של תיקון 190 דוגמאות תוכל לעשות לכם להבין יותר ולהימנע מטעויות נפוצות, ברור שכדאי לעשות זאת. ראשית, נעצור ונבהיר מהו התיקון מספר 190 ואיזה דוגמאות רלוונטיות יש בתחום הזה. מדובר על תיקון שמתייחס להפקדות לקופות גמל באופן עצמאי. למעשה אנחנו רואים שהכספים שמופקדים בקופות הגמל השונות, במקום להיות חייבים במס של 25% יהיו חייבים רק במס לשל 15%. מדובר על שינוי משמעותי ולכן כל מי שחוסך כספים חייב להיות מודע לנושא הזה. עוד יתרון שקיים בתיקון הזה הוא שהחוסכים יוכלו ליהנות מהאפשרות להעברה בין מסלולי השקעה ללא אירוע מס.

תיקון 190 דוגמאות - גובה הקצבה הנדרשת בשנת 2021

אם אתם חוסכים ואם אתם רוצים לנצל את התיקון שמספרו 190 וכולל דוגמאות שונות חשוב שתדעו איך מנצלים את המקסימום שבו. כדי לנצל את ההטבות הגלומות באותו תיקון 190 דוגמאות, יש צורך לעמוד בשני תנאים מצטברים. הראשון הוא שהחוסך חייב להיות מעל גיל 60. התנאי השני הוא שהקצבה החודשית מהחיסכון הפנסיוני של החוסך תהיה בגובה של 4,498 ₪. חשוב להבין שבסופו של דבר ההטבות יכולות להיות משמעותיות ביותר מבחינה כלכלית. לכן, אפילו אם אתם לא נוהגים להתעסק בנתונים כאלה ואפילו אם אתם לא מבינים הרבה בתחום הכלכלי, לא כדאי לכם לוותר. אם אתם חוסכים שמגיעים להם הטבות שונות בגלל סיבה כזו אחרת, מה פתאום שתתפשרו? ולמה שתוותרו על מה שהחוק קובע שמגיע לכם?

למה כדאי לפנות לקבלת ייעוץ בתחום הזה?

הנושא של תיקון 190 דוגמאות אומנם מעניין אתכם אך היכולת שלכם להתעמק בו פחותה? אתם לא יודעים מה לעשות וכיצד לנצל את מלוא הפוטנציאל של התיקון? אתם לא לבד. למעשה, רוב החוסכים מרגישים כמותכם ורבים מהם לא מצליחים לנצל את כל היתרונות. לכן חשוב שתדעו: אתם ממש לא חייבים לעשות את זה לבד. בין אם אתם בסך הכול רוצים לקבל עוד מידע ובין אם אתם רוצים שמישהו יעזור לכם לקבל את ההחלטות הכלכליות הנכונות, פנו אל המומחים. אנשי מקצוע שמכירים את כל התיקונים שנעשו לאורך השנים בתחום הזה, יוכלו לסייע לכם. הסיוע של אותם מומחים יוכל להגיע ברמות שונות, שכן מצד אחד הם יעזרו לכם לחסוך ומצד שני הם יעזרו לכם לבחור את אפיקי ההשקעה הנכונים לכם. לכולנו מגיע להזדקן בכבוד וליהנות מהכספים שעבדו קשה כדי להרוויח אותם לאורך השנים, כך שרצוי גם לכם לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי בתחום הזה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...