תיקון נזילה מניאגרה סמויה - רק על ידי אנשי מקצוע מנוסים

16/01/2019
סביבה וקיימות


תקלות בניאגרה סמויה קורות מעת לעת. חשוב להזמין הביתה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שיודעים בוודאות איך לאתר ולתקן כל תקלה בכלי סניטרי זה כדי לא לגרום לנזקים.

תיקון נזילה מניאגרה סמויה

בניאגרה סמויה קורה לא אחת מצב שהמצוף לא נמצא במיקום הנכון, או שהלחצן נתקע לאחר הדחת האסלה. התקלות הללו יוצרות מצב שהניאגרה נוזלת, או נשמע טפטוף של מים. תיקון נזילה מניאגרה סמויה מצריך פתיחה של פתח השירות, איתור הנזילה וקבלת החלטה על הפתרון הנדרש.

במקרים הללו, יש להחליף גומייה שנקרעה, ביצוע איזון או שינוי כיוון של המצוף והחלפת אחד מחלקי הפלסטיק שנשחק. כל הפעולות הללו הן עבודות קטנות המתבצעות במהירות ולכן גם העלות נעה סביב 500-250 ₪.

פתח השירות בניאגרה סמויה

שיטת ההתקנה של ניאגרה סמויה היא להתקין את כל האלמנטים בחלק הפנימי של הקיר ולהדביק את האריחים. כשהניאגרה ממוקמת מאחורי האריחים נוצר מראה הרבה יותר אסתטי וקו נקי עיצובי בחדרי הרחצה והשירותים. לצורך תיקון נזילה מניאגרה סמויה משאירים פתח שירות שאינו גדול אך הוא מספיק גדול עבור הטכנאים שרואים בדיוק מה קורה בתוך הניאגרה ומסוגלים להכניס את ידיהם פנימה ולהחליף חלקים, לטפל בחלפים פלסטיים שנשחקו, להחליף גומייה וכך לפתור את הבעיה.

תיקון גדול בחדר האמבטיה

רוב הלקוחות חוששים שעקב תקלה זו או אחרת בניאגרה יהיה צורך בתיקון נזילה מניאגרה סמויה הכולל את הזזת האריחים ופתיחת הקיר. הם כבר רואים בדמיונם את הבלגן, הלכלוך, פרק הזמן ללא שירותים תקינים ובעיקר את העלויות הגבוהות של השיפוץ הזה.

אך לא זאת המציאות. יצרני הניאגרות פיתחו מוצר חדשני זה בעל נגישות מקסימלית לתיקון נזילה מניאגרה סמויה באמצעות עבודה דרך פתח השירות וללא כל צורך בביצוע הריסות או שינויים כלשהם במבנה חדר האמבטיה.

עם השנים המוצר הולך ומשתכלל וברוב המקרים מתבצע תיקון נקודתי מקומי ללא כל צורך בעבודות היקפיות.

צוות טכנאים מיומן

הטכנאים המיומנים שלנו עוסקים בתחום הניאגרות הסמויות הרבה מאד שנים. כדי לעסוק בכך במקצועיות הם עברו קורסים והשתלמויות אצל היבואנים השונים. זו הסיבה שהם מומחים בתחומם ופועלים על פי כללי השירות שנקבעו על ידי היצרנים השונים ברחבי העולם.

כשלומדים ממקור ראשון מבצעים את העבודה באחריות ובמסירות רבה כדי שהלקוח יהיה מרוצה הן מהמוצר והן מתיקון התקלה.

הטכנאים שלנו מבצעים תיקון נזילה מניאגרה סמויה בבתים רבים ברחבי הארץ, במוסדות ציבוריים כמו בתי ספר, משרדי ממשלה, בנקים והרבה מאד חברות נוספות.

עבודה מקצועית ביותר

אנשי השירות מגיעים ללקוחות כשהם מצוידים בכל הציוד הדרוש ולכן העבודה מתבצעת תוך דקות בודדות. אין צורך לחזור למחסני החברה לחפש את החלק ולתאם שוב מועד הגעה עם הלקוח. עם גילוי התקלה מביאים את החלפים הרלוונטיים מהרכב, מתקנים והלקוח מרוצה מהפתרון האיכותי והמהיר.

שתף ב-

תגובות

כתבה מעניינת רק שקראתי אותה באיחור כנראה.
פראיירית שעשתה שיפוץ שלם בגלל בעיה בניאגרה סמויה
אירית ב. - 26/01/2019
שתף ב שתף ב
בחור כהלכה
בא תיקן ניאגרה של גרוי ושילמתי לו 455 שקלים קצת יקר אבל הוא באמת מקצועי
נטלי - 02/01/2020
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...