תזמורת אם המושבות מצאה בית חדש?

22/04/2016


"לא נפסיק לשיר" - הלהקה החלה להופיע ברחבת הכניסה של מרכז שלום בשכונת אם המושבות בפתח תקווה. המנגינה לא נגמרת והקהל מרוצה.

לאחר תקופה לא קלה של חיפושים מצאו חברי התזמורת בית חם ומחבק. כזכור, לאחר תקופה ארוכה שבה הופיעה התזמורת בחצר של אחד הבניינים בשכונה בכל יום שישי וערכה קבלת שבת מיוחדת, היא הפסיקה את הופעותיה בעקבות תלונות של שכנים על רעש.

מאוחר יותר חיפשה הלהקה (שמורכבת ממתנדבים תושבי השכונה) מקום חדש, אך לפחות עד היום החיפושים לא צלחו, כשגם ניסיונות והזמנות שהתקבלו משכונות אחרות בעיר לא הבשילו עדיין. היוזמה להשתתף בקבלת שבת בשכונת כפר גנים שעמדה על הפרק, נדחתה בינתיים עד לקבלת כל האישורים והביטוחים הדרושים.

אך היום ציפתה הפתעה נעימה למבקרים במרכז שלום, בניהולו של יגאל זבטי. התזמורת, שבסך בכל רוצה לעשות לכולם טוב על הלב (ומשום מה מוצאת עצמה לעיתים קורבן לסכסוכים פוליטיים שלא קשורים אליה), החלה להופיע ברחבה שבין גן השעשועים לכניסה לקניון, בניגונים ושירים ערבים לאוזני העוברים ושבים, שרבים מהם התיישבו לצפות ולהאזין. הבטיחו לנו שהמסורת תימשך – נקווה שכך יהיה.

מהלהקה נמסר: "לא אמרנו שמרכז שלום סנטר הוא ביתנו החדש. הלהקה תבחן אפשרויות להופיע בגינות השונות תוך הסכמה מול תושבי השכונה. הלהקה הינה להקה של שכונת אם המושבות בלבד ואיננו מתכוונים לצאת ולהופיע בשכונות אחרות בעיר".

חג שמח לכל תושבי העיר!

לחדשות נוספות על מה שקורה בשכונות פ"ת


שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...