תושבי פ"ת נגד רחוב שבדיה

14/01/2016

האנטישמיות בעולם גואה, והמעצבנת התורנית היא שרת החוץ של שבדיה, שבלשון המעטה לא מגלה אובייקטיביות לאחרונה ביחס למדינת ישראל. אמש הוזמן שגריר שבדיה בישראל לשיחת נזיפה, אך תושבי פ"ת לא מסתפקים בכך.

הקריאה האחרונה של מרגוט וולסטרום, שרת החוץ של שבדיה, לפתוח בחקירה בנוגע להרג פלסטינים על ידי כוחות הביטחון הישראליים, העלתה את חמתם של ישראלים רבים, ביניהם כמה מתושבי פ"ת שקוראים לשינוי שמו של רחוב שבדיה בעיר. לטענתם מדובר במדינה עויינת שלא ראויה לרחוב בעיר, וכי יש מספיק אלטרנטיבות הרבה יותר ראויות.

אחד מהם, שלמה סגל, פנה השבוע לראש העיר פ"ת דרך דף הפייסבוק: "כתושב העיר פתח תקווה, אני קורא לראש העיר מר איציק ברוורמן, לשנות את שמו של רחוב שבדיה בעיר לאלתר. שבדיה התגלתה בזמן האחרון כמדינה עויינת, כמדינה שרצח אזרחים ישראלים חפים מפשע אינו מזיז לה. מה שכן מדאיג אותה זה שלומם של אותם מחבלים רוצחים. אפשר לקחת דוגמה טובה מהעיר חיפה. כאשר האו"ם החליט שהציונות היא גזענות, שינה ראש העיר את שמו של רחוב ראשי בעיר משדרות האו"ם לשדרות הציונות. הייתי שמח אם לדוגמה תנציח עירנו את שמו של רועי קליין שמסר נפשו למען חבריו ומדינתו!"

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...