תוכנית הספורט של רדיו פ"ת פתחה עונה חדשה

21/08/2014
חדשות

לאחר שמנהלת ליגת העל בכדורגל החליטה היום לדחות את פתיחת ליגת העל, רדיו פ"ת קיים את התוכנית החגיגית לפתיחת העונה כרגיל.

מנחה התוכנית שי קרנר אירח באולפן המקומי את היסטוריון הכדורגל ניסם קלדרון. כמו כן לכבוד תחילת הליגה התראיינו בתוכנית מאמני שתי נציגות העיר בליגת העל.

האורח הראשון בתוכנית היה אחד מהשחקנים המבטיחים של הפועל פ"ת, דור כוכב, שבשנה שעברה שיחק עם הפועל עפולה, אך למד מהר מאוד להשתמש במונח 'ראש הזהב' כשהוא מזכיר את האיצטדיון הביתי. דור ציין כי הוא נהנה מאוד בקבוצה ומקוה להיות חלק ממנה יותר מעונה אחת.

מאמן מכבי פ"ת, רן בן שמעון, אמר שהחזרה למועדון מהווה סגירת מעגל מרגשת עבורו. רן ציין כי הוא מרוצה מהסגל הקיים, ולא צפויים שינויים משמעותיים פרט לצירוף של שחקן אחד או שניים.

ניסים קלדרון שלא אהב את ההחלטה על דחיית הליגה, דיבר כמובן גם על קבוצת נעוריו הפועל פ"ת, והביע את צערו על כך שכמעט ואין היום בקבוצה הבוגרת שחקני בית שגדלו במועדון.

עידן בר-און, מאמנה הצעיר של הפועל פ"ת, שבנה למעשה קבוצה חדשה לחלוטין, הפגין בטחון רב והודה בכך שמחלקת הנוער לא ייצרה בשנים האחרונות שחקנים ברמה של ליגת העל. בר-און אמר כי נבנתה קבוצה במטרה שתהיה עונה שקטה, תחת אילוצים תקציביים כמובן, ויחד עם זאת הוא מודע לקשיים הצפויים.

גדי בן דרור, שחקן העבר של מכבי פ"ת, דיבר בערגה על התקופה שבה שחקנים היו מזוהים עם קבוצה לאורך זמן. לדעתו של בן דרור ברגע שהחלו לשלב שחקנים זרים בליגת העל, הדבר הפחית באופן משמעותי את ההזדהות של האוהדים והשחקנים עם קבוצות האם שלהם, ונוצר מצב שבו שחקנים עוברים קבוצה כמעט בכל שנה.

התוכנית, בהפקתם של הטכנאי יוני בארי והרכז המקצועי ירון הררי, משודרת בכל יום חמישי בשעה 17:00 בתדר 106FM.

להאזנה לתוכנית המלאה ששודרה היום – לחצו כאן

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...