שר הבריאות הרב יעקב ליצמן ביקר בפ"ת

29/11/2015
חדשות

שר הבריאות הרב יעקב ליצמן הגיע ביום חמישי ה- 26.11.15 לביקור בפ"ת, לאחר שהשתתף במפגש של נציגי ציבור מרחבי הארץ, אותו כינס חבר מועצת העיר הרב ישראל פרידמן.

ראש העיר איציק ברוורמן פתח את המפגש בדברי ברכה וציין כי כל מפגש והחלפת דעות הוא מבורך. לבקשת שר הבריאות סקר ראש העיר בקצרה את התפתחות העיר בשנתיים האחרונות בדגש על המרכזים הרפואיים, כגון בתי החולים בילינסון, שניידר, השרון, גהה. עוד סיפר ראש בעיר ברוורמן על תכניות פיתוח העיר בעתיד, וציין את שיתוף הפעולה הפורה עם חברי המועצה הדתיים. להשקפתו, אמר ראש העיר, "כל ילד בעיר זכאי לחינוך מיטבי ומבני חינוך הגונים, ללא הבדלי שכונה ומגזר".

הצילום באדיבות לשכת דובר העירייה

השר ליצמן ציין בדבריו כי הוא מודע ליחס ההוגן הניתן בפתח תקוה לכלל התושבים והמגזרים, וכי יש לו היכרות עמוקה עם העיר ועם בתי החולים בתחומה. כן סקר את התוכניות והרפורמות אותם הוא מקדם במשרד הבריאות כדי להיטיב עם האזרח וגם מי שאין ידו משגת לרפואה פרטית יקרה יקבל טיפול הולם במסגרת המדינה וקופות החולים. השר ציין כי מדי יום נערמות על שולחנות עוד ועוד בקשות של האזרח הקטן לסיוע במקרים בירוקרטיים או מסובכים, וצוותו עמל להגיש סיוע ועזרה לכל מי שניתן. השר אמר כי הוא מברך על כך שניכרת שביעות רצון הציבור ממערכת הבריאות ומהתייעלותה, ועדכן על מאמציו לקיצור משך ההמתנה בחדרי המיון והדרכים שהוא נוקט לשם כך. השר אף סיפר כי הוכנסו מספר מכשיריMRI  לבתי חולים שונים בארץ כדי לקצר את מועדי ההמתנה.

חבר מועצת העיר הרב ישראל פרידמן הביע הערכה לשר ליצמן שנענה להשתתף במפגש והודה לראש העיר על נכונותו לארח את המפגש בעירית פתח תקוה. הרב פרידמן ציין את ההערכה ההדדית ושיתוף הפעולה השורר בעיר ואת האוזן הקשבת והסיוע שמוצא הציבור החרדי אצל ראש העיר. עוד ציין הרב פרידמן את שיפור התשתיות ומוסדות החינוך הנבנים בקצב מואץ, דבר הגורם שנה אחר שנה להגירה חיובית לעיר ולשביעות רצון גבוה של הציבור בפתח תקוה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...