שקט ומוזר באימון הפתיחה של הפועל פ"ת

06/07/2016
חדשות


נוכחות תקשורתית כמעט אפסית, 3 ניידות, 5 אופנועים ו-20 שוטרים נותרו מחוסרי מעש מול כמה עשרות בודדות של אוהדים שרופים, שהגיעו מתוך הרגל לאימון הפתיחה וניסו לזהות פרצופים מוכרים על כר הדשא.

עולם מוזר – בדרך כלל מאות רבות של אוהדים מגיעים בכל שנה לאימון הפתיחה של הפועל פ"ת, שהופך לחגיגה כזו או אחרת. היום לפנות ערב, רק כמה עשרות אוהדים הגיעו "לטקס השנתי", ובכל זאת דווקא הפעם שלא כמו בשנים קודמות, כשאז באמת היה צורך בכך, נערכה המשטרה באופן מתוגבר ביותר.

לא ברור אם מדובר בהתראות מודיעיניות או ביוזמת הנהלת המועדון, אך בכל מקרה הנוכחות המשטרתית הערב במתחם אצטדיון ראש הזהב בלטה בשטח יותר מהאוהדים עצמם, וכאמור הכוחות נותרו מובטלים.

שלא כנהוג באימוני פתיחת עונה, האימון הפעם לא "פוצץ", והתקיים למרות החום הכבד באורך מלא עם הפסקות שתייה, לפי התכנית של צוות האימון החדש בראשות המאמן אסף נימני, עוזרו אורן קריספין ומאמן השוערים רפי כהן. עיקר הסגל כרגע מונה את בוגרי קבוצת הנוער ועוד מספר שחקני בית ותיקים ושחקני רכש חדשים-ישנים, שעדיין לא ברור אם יישארו בקבוצה.

ניתן היה לזהות את השוער אבי איבגי שחוזר לקדנציה נוספת בקבוצה, הבלם אורי פסו והחלוץ עידו אקסברד. זהו פחות או יותר, כל היתר הם כאמור שמות אלמוניים שעתידם כנראה עוד לפניהם.

הקבוצה תחל בחודש הבא את משחקיה בליגה הלאומית, בפעם הרביעית מתוך חמש השנים האחרונות. כבר בשבוע הבא יתקיימו משחקי האימון הראשונים.

עדיין לא ברור מהן השאיפות לעונה הקרובה, ולפחות כרגע נראה כי הישרדות היא מילת המפתח, וכולם מחכים למוצא פיו של דורון גלנט.

שיהיה בהצלחה!

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

הנהלה של מלשינים
הקבוצה היחידה בארץ שבמקום להפוך אימון לחגיגה, הזמינה שוטרי יס"מ מאיימים לאוהדים. תתביישו לכם.
הפועל נרקוטיקה - 06/07/2016
שתף ב שתף ב
אימון שקט..כי לאוהדים אין אמון בכם.
אוהדים מרגישים שמרמים אותם. אז לא מגיעים. למי יש כוח לראות את הקירקס שאתם עושים מהמועדון. בושה וחרפה מזמינים שוטרים כאילו האוהדים פושעים. עוד מעט תתחילו לחפש אוהדים שייגיעו למשחקים. יש סוף לכול תעלול. נישאר השם והתמונות. בכי לדורות הבאים!!
יחיאל. 48 שנה הפועל פ"ת - 06/07/2016
שתף ב שתף ב
אתם אוהדים שגרשו משקיעים והרסו את הפועל פ"ת
אותם אלה שהרסו את הפועל פ"ת ומעולם לא שלחו יד לכיס, ממשיכים להרוס את מה שנותר מהפועל פ"ת. כל משקיע שמגיע שותים לו ולמשפחתו את הדם עם קשית. כל זב חוטם מסית בצורה מגעילה, ובכך מבריח משקיעים גם בעתיד. אותם זבלה הקוראים לעצמם אוהדי הפועל פ"ת, ומכנים אותה בשמות מזעזעים, "גוויה" תמונות של מצבה וכו'....הם האסון של הפועל פ"ת, והגיע הזמן להרחיק אותם מהיציעים. ובזמן המשחקים שיעשו עבודות שרות, שרות לנו אוהדי הפועל פ"ת המאחלים הצלחה לקבוצה ולכול מי שתורם מזמנו ומכספו. נמאסתם חבורה של כלום ושום דבר.
רן כהן - 06/07/2016
שתף ב שתף ב
אוהדים
הקבוצה היחידה שהאוהדים שהם נאמנים למרות כול החרא מפריעים לקבוצה. אפשר לקרוא לה הפועל שב"כ פ"ת.
יעקב בילגורי - 07/07/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...