שנת הלימודים מתקרבת? הנה טיפים לבחירת תלבושת אחידה

07/08/2019
חדשות


שנת הלימודים החדשה מתקרבת ולצד הספרים, המחברות וילקוט אנו צריכים להתכונן גם לדרישות התלבושת האחידה. אם גם בית הספר שלכם בחר בדרך הזו על מנת להקל על ההורים לדאוג לביגוד אחיד במקום להפריד בין בני הנוער מהמעמד הסוציואקונומי הגבוה הרוכשים מותגים מובילים לאלה שאינם יכולים להרשות לעצמם ביגוד יוקרתי – אשריכם. אספנו עבורכם כמה טיפים לבחירת התלבושת האחידה.

קנו מראש גם את בגדי הסתיו והחורף

התלבושת האחידה מגיעה במספר גרסאות המותאמות לכל עונה. לכן, גם אם היום בימי הקיץ חולצות בית הספר יהיו עם שרוול קצר, בתוך חודשיים תזדקקו לבגדי הסתיו והחורף. לכן, כדאי להיערך לכך מראש ולרכוש לילדים ולבני הנוער שלכם חולצות קצרות, ארוכות ואף גופיות לבנות שיוכלו להיות תחת התלבושת האחידה בימים קרים במיוחד. היום, אפשר להזמין גם קפוצ'ון מעבר המתאים לעונות בהם עדיין לא לובשים מעיל אך חולצה ארוכה אינה מספיקה ולהדפיס גם על קפוצ'ון זה את לוגו בית הספר.

בחרו חולצות נוחות

למרות שנראה לנו כי כל חולצה הנמכרת עם לוגו בית הספר זהה לרעותה לפעמים יש הבדלים עצומים באיכות ובנוחות הבד. רצוי לבחור חולצות טריקו נושמות עשויות מכותנה סרוקה שיהיו נוחות לילדים יותר מחולצות עשויות מחומרים סינתטיים. בנוסף, כדאי מראש להזמין גם מידה אחת יותר גדולה לחודשים האחרונים של השנה בהם בדרך כלל הילדים שלנו גדלים במידה אחת יותר לפחות. היום אפשר גם לבחור בחולצות לייקרה המשלבות 95% כותנה ו-5% לייקרה המעניקה תחושה נוחה ואוורירית.

צבעי החולצה – מגוון אפשרויות

יש ילדים שאוהבים ללכת רק עם צבעים סולידיים כמו לבן, שחור ואפור ואחרים דווקא מעדיפים חולצות צבעוניות. שאלו את הילדים שלכם איזו קשת צבעים הם אוהבים ונסו לגוון. תתפלאו לדעת אך אפשר לרכוש היום חולצות אחידות של בית הספר במעל שלושים צבעים שונים – החל מגוונים שונים של סגול, אדום וכחול ועד לגווני אפור משתנים. חולצה לבנה תמיד מומלצת לימים החגיגיים וכדאי לרכוש יותר מאחת כזו.

צווארון החולצה וגזרות שונות

דרך נוספת לגוון את החולצות שקונים לילדים כתלבושת אחידה היא באמצעות צווארון שונה. אפשר לבחור בחולצות עם צווארון עגול המתאים הן לבנים והן לבנות או בצווארון וי המותאם בדרך כלל לילדות. החולצות מגיעות בגזרות ארוכות המתאימות לילדים הגבוהים יותר ובגרסאות רחבות לבעלי משקל עודף.

אל תשכחו לרכוש גם מכנסיים חדשות

הארון מלא בחולצות חדשות? הילדים בוודאי ישמחו גם למכנסיים תואמים. תוכלו לקנות ג'ינסים, מכנסי ספורט קצרים וארוכים ומכנסי טייטס. זכרו, כי גם אחרי בית הספר כאשר הילדים יוצאים לחוגים הם ירצו להתלבש יפה ולכן כדאי לרכוש מספר חולצות יפות נוספות עם צבע אחיד ללא לוגו בית הספר.

שתהיה לכם שנת לימודים מוצלחת ומהנה!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...