שנת הלימודים בפתח תקווה נפתחה ללא תקלות

02/09/2018
חדשות


יום חג היה היום בעיר פתח תקוה ובכל הארץ עת נפתחה שנת הלימודים תשע"ט.

אף תלונה לא התקבלה בחפ"ק המיוחד שהוקם במינהל החינוך, לקראת תחילת שנת הלימודים. השיטור העירוני, פקחים, קב"טים סיירו ברחבי העיר ליד מוסדות החינוך.

כנהוג, גם השנה סיירו ראש העיר איציק ברוורמן ביום הראשון ללימודים בבתי ספר ובגנים, יחד עם ממלא מקומו איציק דעי הממונה על החינוך הדתי, מ"מ מנכ"ל העירייה לאוניד סמוליאנוב, מנהל מינהל החינוך רמי הופנברג, ראשי האגפים במינהל החינוך ונציגי מינהל הנדסה. ראש העיר נפגש עם מנהלים, מורים ותלמידים רבים בגנים ובבתי הספר השונים.

ראש העיר פתח את היום במתחם הגנים החדש ברחוב יעל רום המתפרש על שתי קומות ומכיל בשלב זה 4 גני ילדים, שם שוחח עם ההורים וילדי הגן הנרגשים והתרשם מהמבנה החדש והמודרני. לאחר מכן הגיע עם הצוות לטקס קבלת כיתות א' בבית ספר אהוד מנור, שם התקבלו התלמידים הצעירים בתרועות שופר ובטקס מרגש.

משם הגיעו ראש העיר למתחם גני הילדים במשה סנה בו יש מגוון גני ילדים: שני גנים אנתרופוסופיים חדשים, גן שפתי לחינוך מיוחד, גן חלו"ם (חושים, למידה, ויסות מוטורי) וגן חב"ד. ברוורמן התרשם מהגנים האנתרופוסופיים, קיבל הסבר מצוות הגן והתרשם מפעילות הילדים ביומם הראשון.

עוד ביקר הצוות בבית הספר מעלות חיים בניהולה של יפעת גלרנטר ובבית ספר אורנים בניהולה של יעל הרשטיק שעברו שיפוץ משמעותי במהלך הקיץ. ראש העיר סייר והתרשם מהשיפוצים ששינו את המראה והתחושה באגפים שלמים וכמובן בירך את התלמידים וצוות המורים. לאחר מכן הגיע לחטיבת בן גוריון בניהולו של אורן קמינצקי, בירך את התלמידים והשתתף בהרמת כוסית לשנה החדשה עם צוות המורים.

ברוורמן סיכם: "היום זהו יום חג לכל תלמידי העיר. אני נרגש לפתוח את שנת הלימודים תשע"ט עם אפס תקלות בבתי הספר. השנה שיפצנו עשרות אגפים בבתי ספר רבים ובכך אנו הופכים גם את המוסדות חינוך הוותיקים למודרניים וחדישים. אני מאחל שנת לימודים מוצלחת ומהנה לכל התלמידים וצוותי החינוך העושים מלאכתם נאמנה יום יום ושעה שעה."

(צילום: לשכת דובר העירייה)

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...