שני שף בשוק פ"ת ממשיך

17/04/2016
חדשות


השף דניאל רחמים יארח את מיטב השפים בסדנאות האוכל בשוק פתח תקוה - צ'רלי פדידה, אורן בקר, עומר עילוואן ועוד.

מזה מספר חודשים שאחת לשבועיים בשוק ליפקיס השף דניאל רחמים מקיים סדנאות אוכל בשוק, מכין מאכלים מתוצרת השוק, משתף את הקהל בבישול, מלמד, נותן טיפים, עונה על שאלות וכמובן מזמין את הקהל לטעום.

לאור הצלחת המפגשים ולבקשת הקהל יזם אגף אירועים סדרה נוספת של סדנאות "שני שף בשוק", עם השף דניאל רחמים אשר יארח בכל מפגש את המיטב השפים, בכל מפגש שף אחר. הסדרה תתקיים בחודשים מאי עד אוגוסט, בין השעות 16:00-13:00.

כך למשל, במפגש הראשון ב- 9.5 יארח השף רחמים את השף והיועץ הקולינארי הבינלאומי גיא פרץ ויכין יחד איתו מטעמים מרוקאים. ב- 6.6 תתקיים סדנא להכנת מאכלי שבועות, ללא שף אורח. בשבוע זה יתקיים בשוק מיזם אומנותי-קהילתי ייחודי, "סיפורי סלים" בשיתוף האגף לאומנויות פלסטיות, מנהל התרבות (פרטים בהמשך).

במפגש שיתקיים ב- 27.6 יארח השף רחמים את השפית מאיה קליין, זוכת העונה הראשונה של משחקי השף ובעלת חברת קייטרינג, ויכין יחד איתה "מאכלי ילדות מבית סבתא".

במפגש ב- 11.7 יארח השף רחמים את השף צ'רלי פדידה, שף מלון שרתון ת"א ויועץ קולינארי, ויכין יחד איתו מאכלים בסגנון ים תיכוני.

ב- 25.7 יארח השף רחמים את השף והקונדיטור אורן בקר, הבעלים של "אורן בקר בוטיק", ויחד איתו יכין קינוחים ומתוקים.

ב- 8.8 יארח שף רחמים את השף עומר עילואן, השף והבעלים של מסעדת "עלי גפן", ויכין יחד איתו מטעמים מהמטבח הערבי.

באגף אירועים בראשות רון כץ ובניהולה של אלה איגלר, אשר יזם פעילות זו בשוק ליפקיס, מספרים כי הסדנאות מעוררות מודעות בקרב הציבור לשוק הססגוני הקיים בעיר ומעודד את תושבים מהעיר ומחוצה לה, להגיע לשוק ולצרוך בו. כץ: "שני שף הוא פרויקט נוסף שיזמנו באגף אירועים ומטרתו לחזק ולקדם את השוק בעירנו. אני מזמין את כל תושבי העיר להגיע לשוק, ליהנות מהמגוון הרחב, מהריחות הנהדרים ומהחוויה הססגונית שהשוק מציע וכמובן להגיע בימי שני לסדנאות הבישול שאנו מקיימים בשוק, פתוח לציבור הרחב, ללא הרשמה מראש וללא תשלום".

דניאל רחמים תושב פתח תקוה, השתתף בתוכנית הריאליטי המצליחה ״משחקי השף״, הצליח להרשים את השופטים והיה לאחד הפיינליסטים בתוכנית. דניאל צמח מהמטבח האותנטי והחם של הבית, אל עבר הבישול העילי תוך שימוש בטכניקות וטעמים מ"בית אמא". דניאל שימש במשך תקופה השף של רשת "אילנ'ס". 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...