שני בתי ספר חדשים יוקמו באם המושבות

07/02/2017
חדשות


בית ספר יסודי חדש יוקם במגרש "K" ברחוב מבצע חורב וחטיבת ביניים נוספת תוקם במתחם ברחוב ראשון לציון בפתח תקווה. הורים רבים לא מרוצים מההחלטה.

במקביל העירייה ממשיכה לקדם את תכנית הקמת התיכון השש שנתי במתחם "הפרדס", כך שיאפשר רצף לימודי לתלמידי החטיבה החדשה. התכנית התקבלה לאחר שנבחנו חלופות השטחים והמבנים השונים אל מול הנתונים המספריים והצרכים הפדגוגיים של ילדי שכונת אם המושבות.

בית הספר היסודי יכלול את כל הצרכים הנדרשים בפרוגרמה של משרד החינוך לרבות כיתות ספח, מגרש ספורט ובנוסף נבחנות האפשרויות ליצירת מרחבי חניה נוספים.

בתקופה הקרובה תוגשנה תכניות של המצב הקיים של המתחם ברח' ראשון לציון למשרד החינוך כדי לוודא שכל הדרישות המשלימות הנדרשות לפתיחת החטיבה יתווספו.

במקביל - הורים רבים בשכונה זועמים על ההחלטה, משום שלטענתם הובטח להם במפורש ע"י ראש העיר כי יוקם בי"ס יסודי חדש ברחוב ראשון לציון וההבטחה לא קוימה.

לטענת ההורים, הם נדרשים מידי יום להסיע את ילדיהם לבית הספר הנוכחי המרוחק מביתם, לנסוע בפקקים ובנוסף אין אפשרות לחנייה ליד בית הספר. ההורים טוענים כי הובטח להם בתחילת השנה שמדובר במצב זמני, וכעת הם מגלים שלא זו המציאות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...