שמעון גרשון מגשים חלומות

16/06/2015
חדשות

שמעון גרשון – כדורגלן עבר, זמר וסופר ילדים מצליח, נפגש באירוע חגיגי עם ילדי עמותת שניר, במסגרת מפגש ראשון של "סדנת חלומות",  אותה יזמה מנכ"לית העמותה רותם שחבר, מתוך כוונה לעודד ילדים ממשפחות מצוקה, לחלום ולדעת שמה שירצו להיות גדולים, יכול להתגשם.

ילדי העמותה בילו עם גרשון במשך כשעתיים, בהם שיתף אותם כיצד הפך לשחקן כדורגל מצליח, איך התגלגל למוסיקה ומשם איך פנה לכתיבת ספרי ילדים. הילדים התרגשו מאוד מהמפגש עם כוכב הכדורגל,  שלבסוף שיחקו אתו כדורגל וכמובן הצטלמו אתו לאינסטגרם ולפייסבוק.

צילום: תומר פדר

את אירוע הפתיחה פתחה רותם שחבר מנכ"לית עמותת שניר שאמרה: "המטרה היא להפגיש את ילדי עמותת שניר עם פרסונות מובילות בישראל, במגוון תחומים, אשר מהווים מודל לחיקוי והצליחו להגשים את חלומותיהם ובכך לתת תקווה לילדי העמותה, שחלומות אכן מתגשמים, כאשר יש רצון ונעשה מאמץ. אני פוגשת ילדים רבים שלא רק חושבים שאין טעם לחלום, אלא אפילו לא מסוגלים לחלום על העתיד הרחוק".

לדברי ניר שמול ממייסדי עמותת שניר: "סדנת החלומות מהווה דוגמא ישירה ליישום חזון העמותה, בה הילדים אינם מקבלים רק תמיכה בלימודים, אלא מוקפים  בפעילויות 360 מעלות, שמתייחסות לכל מה שנוגע אליהם בכל תחומי החיים. אנו שמחים ומודים לשמעון גרשון, אשר הרים את הכפפה והגיע לפעילות מבורכת זו".

רכזת קבוצת רחובות של העמותה, מיכל אנוך נכחה גם היא באירוע ובירכה על היוזמה ואמרה שכבר הנהלת העמותה מגייס את הכוכב הבא למפגש החלומות עם הילדים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...