שם המשחק: ציוד מלא לגיימרים

04/01/2021
חדשות

עברו הימים שבהם תחום הגיימינג היה רק מנת חלקם של המכורים הכבדים ביותר, החנונים, או אנשים שלא יוצאים מהבית. בשנים האחרונות תחום הגיימינג צבר תאוצה, ובפרט אחרי שנת 2020 כשרבים היו צריכים להישאר הרבה יותר זמן בבית, וגילו את ההנאה שבמשחק מהבית. עם זאת, היום כדי לשחק כמו שצריך, לא מספיק שיהיה לכם מחשב טוב שיכול להריץ את המשחקים. יש צורך גם בציוד היקפי, שיוכל לעזור לכם גם לשחק בצורה טובה ונוחה יותר, וגם כמובן - להיות שחקנים מוצלחים יותר. אז באיזה ציוד כדאי להשקיע, ואיך זה ישנה את חוויית המשחק שלכם?

לפני הכול צריך כיסא מתאים

רגע לפני שנדבר על הציוד שמתחבר למחשב שלכם, כדאי לדעת שיש רהיט שכדאי מאוד להשקיע בו אם אתם מתחילים לשחק יותר - הכיסא שעליו אתם יושבים. אם יש לכם כיסא רגיל ליד המחשב, הוא לא באמת יוכל לשרת אתכם כמו שצריך. מה שאתם צריכים זה כיסא גיימינג. במה הוא שונה מכיסא משרדי רגיל? קודם כל מדובר על כיסא איכותי יותר, כזה שתומך בצורה טובה יותר באגן, בגב ובידיים שלכם. ההנחה היא שאתם יושבים לפעמים זמן רב מול המחשב, ולכן נדרשים לכיסא שיתמוך כמו שצריך בישיבה הממושכת. כמו כן, המושב מתוכנן בצורה ארגונומית, ככה שלא ייווצר לחץ על הגוף שלכם. עוד בונוס קטן הוא שבדרך כלל העיצוב של כיסאות הגיימינג הוא מעניין יותר מזה של הכיסאות הרגילים, אך הדבר החשוב כאמור נעוץ בעובדה שכיסא הגיימינג מספק לכם משטח ישיבה נוח יותר, וקל יותר להתאים אותו אישית לצרכים שלכם.

משחק טוב קשור במקלדת

לא צריך כמובן להסביר את החשיבות של המקלדת לעבודה היומיומית שלנו מול המחשב, אבל גיימינג זה סיפור קצת אחר ומורכב יותר. בדרך כלל המקלדות הרגילות מתאימות יותר להקלדה ופחות למשחקים. הרבה מאד גיימרים מעדיפים לעבוד עם מקלדת מכאנית. זו מקלדת שבעצם במקום מקשי הסיליקון, יש בה מקשים מכניים, קצת כמו במקלדות של פעם. הסיבה להעדפה של המקלדת המכאנית, היא העובדה שהיא מספקת יותר תחושת משחק טובה ואמינה, כי הלחיצה שלכם על כל מקש מורגשת יותר, ולכן השליטה היא מדויקת יותר. במקלדות המכניות גם ניתן לשלוט על התאורה של המקלדת, ולתכנת אותה בקלות, כך שבכל משחק אתם תראו מקשים מוארים אחרים, בהתאם למקשי המשחק.

וגם לעכבר שלכם יש חשיבות

במשחק טוב גם לעכבר יש שימוש רב. הרבה פעמים משתמשים בו במשחקי פעולה בגוף ראשון למשל - כדי לכוון את הכוונת של כלי הנשק, לירות, לזוז וכיו"ב. זאת אומרת שגם פה כדאי לא להסתפק בדגם הרגיל של העכבר, אלא לשדרג אותו לעכבר גיימינג מוצלח יותר. מעבר לכך שהשליטה בו נוחה יותר והאחיזה נעימה יותר, בעכבר גיימינג יש גם אפשרות לשלוט על מידת ה-DPI שלו. הכוונה היא לכמות הנקודות על המסך, שהעכבר מסוגל "לקרוא" או לנתח במהירות. ככל שמידת ה-DPI גבוהה יותר, כך העכבר יהיה מדויק יותר, ועם עכבר גיימינג אפשר בכל פעם לכוון את מידת ה-DPI הרצויה לפי אופי המשחק.

ולמה אתם מקשיבים?

חוויית המשחק היא לא רק חוויה של ויזואליות, אלא גם של שמיעה. היום חלק מהעניין במשחק טוב הוא הפסקול שלו, הסאונד שלו, הקולות שהוא מספק, שמכניסים אתכם ממש פנימה לתוך האווירה. לכן כדאי לקנות אוזניות גיימינג איכותיות. אלו אוזניות שבדרך כלל יעטפו היטב את האוזניים שלכם וגם יחסמו כל רעש מבחוץ. כך אתם יכולים לשקוע במשחק ובאווירה המיוחדת שלו, וליהנות מכל רגע. תיהנו!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...