שלושה שחקני התקפה נוספים מועמדים להפועל פ"ת

15/07/2015 | יהלי רואה
חדשות מקומיות


הפועל פ"ת רוצה להמשיך להתחזק - טקה על סף סיכום, הצעה הוגשה לאור גירו, מגעים ראשוניים עם גומז. פרננדז פרש.

הקשר/חלוץ אפרים טקה בן ה-26 מהפועל עפולה החל בימים האחרונים להתאמן בקבוצה ומועמד רציני לחתימה. המכשול היחיד הוא בדיקת כושרו, ואם יעבור את המבחנים הדרושים, הוא ישחק בהפועל בעונת 2015/16. את העונה האחרונה החל במכבי הרצליה, ועבר במהלכה להפועל עפולה, במדיה כבש שער בודד. 26 הופעות באמתחתו אשתקד.

בנוסף, אור גירו מהפועל ירושלים, חלוץ בן 26 גם כן, קיבל הצעת חוזה מהפועל ואמור להשיב עליה בקרוב. מדובר בשחקן ששותף ב-24 משחקים אשתקד וכבש חמישה שערים במדי האדומים מעיר הבירה.

ואם לא די בכך, מגעים החלו עם החלוץ שזכור לטובה בהפועל, דיוויד גומז, אך כעת נראה כי שני הצדדים לא מצליחים להגיע לעמק השווה. גומז סיכם תחילת במ.ס אשדוד לקראת העונה הקרובה, אך החל להתאמן לאחרונה בהפועל עפולה של ניסן יחזקאל. לא מן הנמנע שצפויות התפתחויות גם מכיוונו, כאשר המאמן, מנחם קורצקי, נתן אור ירוק למהלך.

פרש. אדריאן פרננדד

אדריאן פרננדס, חלוצה האהוב של הפועל בעונת 2013/14, הודיע על פרישה מכדורגל. לאחרונה יצרו קשר ראשי המועדון עם פרננדס, אחרי ראיונו המרגש כאן בכחול אמיתי, אך לאחר שהובן לאן שני הצדדים נוטים, ולאחר שמגמת ההצערה של הסגל הובהרה לפרננדס - הוחלט לסיים את ההתקשרות המהירה כידידים. בקבוצה הודו לפרנדדס על תרומתו למועדון ואיחלו לו הצלחה גדולה בהמשך הדרך.

לעדכונים וכתבות נוספות על הפועל פ"ת בכחול אמיתי

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...