שלום כיתה א'

31/08/2014
חדשות

למעלה מחמישים אלף תלמידות ותלמידים, כולל ילדי הגנים, יפתחו מחר את שנת הלימודים החדשה (תשע"ה) בפתח-תקוה.

לקראת שנת הלימודים החדשה אומר ראש מנהל החינוך בעיריית פ"ת - איציק ישראל: "העירייה השקיעה למעלה מ 100 מיליון ש"ח במוסדות חינוך. הובלתי מהלך של שיפור הנגישות במוסדות החינוך השונים. אני אישית ליוויתי כל פרויקט, בכל גן ובכל בית ספר".

ראש העיר איציק ברוורמן הוסיף: "החינוך הוא בראש סדר העדיפויות שלנו. אנחנו בונים גנים ובתי ספר יותר מכל עיר בארץ. באופן טבעי רוב בתי הספר החדשים הם בשכונות החדשות, אבל אנחנו יודעים שנדרש שיפור וכן בנייה חדשה גם בשכונות הותיקות. ההשקעות שלנו בנושא החינוך המיוחד גורמות לי לסיפוק מיוחד, כשהעיר פ"ת היא מהמובילות בנושא זה".

ברוורמן אף התייחס לסוגיית הפערים שהצטברו עם השנים, כשהבטיח לשים דגש מיוחד בהשקעה ובתכנון ארוך טווח לבניית מוסדות חינוך בעיר.

הוותיקים שבינינו זוכרים שמערכת החינוך של פ"ת הצטיינה לאורך השנים בתלמידים ומחנכים שהפכו למובילים בתחומם ברמה הארצית, ואף העולמית. יש לקוות שקברניטי העיר ישכילו להשיב לפ"ת מעמד מוביל בין ערי ישראל בתחום החינוך גם בעתיד. בינתיים אפשר להתגאות בגל יוסף, שמשמשת זו השנה השנייה ברציפות כיו"ר מועצת התלמידים הארצית.

שיפור מערכת החינוך אמור לבוא לידי ביטוי לא רק בשיפור המבנים ותנאי הלימוד, אלא גם ואולי אפילו בעיקר - במורים איכותיים, שיטות לימוד חדשניות, בתי ספר ייחודיים וכדומה.

מוזמנים להשתתף בסקר המיוחד שלנו לפתיחת שנת הלימודים


פורטל פ"ת ילווה לאורך כל השנה, כפי שהחל גם בשנה שעברה, בתי ספר בעיר, פרויקטים ואירועים מיוחדים בתחום החינוך בפ"ת.

יש לכם סיפור מיוחד לספר לנו בנושא החינוך בפ"ת? פנו אלינו ואנחנו מבטיחים לתת לכם במה.

בינתיים אתם מוזמנים לעיין שוב בכמה מהכתבות המעניינות בתחום החינוך שסיפקנו לכם בשנה האחרונה:

לימודי יזמות עיסקית מכיתה א'

קלפים של תקוה

דור העתיד של פ"ת

למידה מבוססת פרוייקטים

מחבקים את הדרום בטיול שנתי

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...