שכפול מפתחות לרכב - המדריך המקוצר לרכישה בטוחה

15/11/2016
איכות חיים


יש שאלות לא מעטות שעולות סביב הנושא הצרכני הזה, של שכפול מפתחות לרכב. זהו עניין שלעיתים עלול לעלות כמה מאות שקלים ושווה ללמוד אותו מעט לפני שרצים לשכפל. מעט ידע מקדים יכול לחסוך לכם לא מעט כסף ועוגמת נפש.

לא כדאי להישאר בלי ספייר...

אז מתי בעצם אנו זקוקים לשכפול מפתח לרכב? אם אתם נמצאים באחד משני המצבים הבאים כדאי למהר ולשכפל: המצב הראשון, קניתם רכב מיד שניה ומעלה וקיבלתם אותו עם מפתח אחד בלבד (עדיף שתדרשו מראש שניים, ואז אם אתה מוכר רכב וזקוק לשני צרורות, הכתבה הזאת היא גם בשבילך), המצב השני הוא היו ברשותכם שני צרורות ואחד מהם הלך לאיבוד, כך שנותרתם רק עם עותק אחד של המפתח. אנחנו ב"לוקוגן מוטורס" נתקלים בלא מעט מקרים בהם הלקוח שלנו התעצל ונותר רק עם מפתח אחד. אמר לעצמו "לי זה לא יקרה" ויום אחד מצא את עצמו ללא מפתחות בכלל, תקוע באמצע הלילה מחוץ לרכב. במקרה כזה, יש צורך גם בפריצה לרכב וגם בביצוע שחזור של מפתח לרכב, הליך יקר, מסורבל ודורש ידע ומכשור הרבה יותר רכבים.לכן, הדבר הראשון שעליכם לעשות במצב של מפתח אחד בלבד הוא ללכת ולשכפל מפתח נוסף לרכב.

מנעולן רכב - שכפול אמין של מפתח לרכב?

בשלב השני עליכם לבחור את המנעולן שישכפל לכם את המפתח. כאן הזמן לעשות הפסקה קטנה ולציין שאין שום צורך במרבית המקרים ללכת לשכפל מפתח לאוטו בחברה. מה שעושות החברות הן לפנות למנעולנים שעובדים איתן ולגזור קופון על חשבונכם. לכן עדיף ללכת תמיד היישר אל המנעולן.

דבר נוסף שחשוב שתדעו הוא ששוק המנעולנות בכללותו הוא שוק שאינו מפוקח על ידי אף גורם מוסמך במדינת ישראל. המשמעות היא שכל אחד יכול לקום מחר בבוקר ולהחליט שהוא מנעולן, דבר שיוצר פערים מאוד גדולים ברמת המקצועיות של המנעולנים. וכך, לצד מנעולנים מקצועיים וותיקים יש גם לא מעט חסרי ניסיון שעלולים לגרום נזקים.

לשכפל מפתח לרכב אצל לוחם ימ"מ. "לוקוגן מוטורס" (צילום: יח"צ)

איך בוחרים מנעולן רכב טוב?

אם כך, על פניו מדובר בהימור, אבל בהחלט ניתן למזער סכנות. מומלץ בהחלט לבצע סקר שוק שיבדוק בין השאר את מחיר שכפול המפתחות לרכב ואת איכות המנעולן. צריך לשים לב לשאלות ששואל אתכם המנעולן כבר בשיחת הטלפון, ולמידת המהימנות שלו. היזהרו ואל תתפתו למחיר שכפול מפתח לרכב שהוא נמוך מידי. מנעולן טוב ישאל אתכם פרטים מדויקים על סוג המפתח והשלט לפני השכפול לרכב, הדגם, והשנה של הרכב. כך גם יוכל לתת לכם הצעת מחיר מהימנה שלא תשתנה במהלך עבודת השכפול עצמה.

שימו לב שאתם מקבלים אחריות של כמה חודשים לפחות, שלמנעולן יש אתר אינטרנט מכובד וכתובת מסודרת שתוכלו לחזור אליהו במקרה שמשהו משתבש.

אנחנו ב"לוקוגן מוטורס" מעניקים חצי שנת אחריות על כל השכפולים, ואצלנו תוכלו להנות מכוס קפה טובה ומעיתון בזמן שהמומחים שלנו, בראשות לוחם הימ"מ לשעבר דויד קוגן, מטפלים לכם ברכב.

טעות בבחירת מנעולן – והרכב נעלם....

לא לחינם השאלה הראשונה שישאל אתכם שוטר במקרה של גניבת רכב לא עלינו, היא האם שיכפלתם מפתחות לרכב לאחרונה. יש לא מעט מקרים שבגלל היעדר הפיקוח חוברים גורמים עברייניים ל"מנעולני" רכב ומבצעים העתקה פיראטית של המפתח בעת השכפול. לכן, מה שנראה לכם כעסקה מפתה ואם לא בדקתם מספיק, יכול להפוך לחתיכת כאב ראש.

שכפול מפתחות לרכב בראש שקט – שווה הכל

לכן, בחירה טובה של מנעולן מנוסה ואמין, בשילוב מחיר הוגן של שכפול מפתח לרכב שלכם, יעניק לכם בדיוק את מה שאתם רוצים – ביטחון, שקט נפשי ומוצר אמין וטוב. או שפשוט תרימו טלפון אלינו, ל"לוקוגן מוטורס", ותוכלו לצאת לדרך במהרה ובבטחה.

נסיעה טובה!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...