שכחו מהדרבי

13/12/2014
חדשות

הקרב בין פ"ת לת"א השבת הסתיים בעוד ניצחון חוץ. מכבי פ"ת גברה על הפועל ת"א 2:1 וביום בהיר הלוזונים כבר רואים את אירופה.

המשחק נערך בנתניה, בשל עונש הרדיוס שהוטל על הפועל ת"א, עקב ההתפרעויות בדרבי התל אביבי. מכבי פ"ת מנגד, רצתה להתאושש מההפסד בדרבי של פ"ת השבוע. היה זה כמובן גם מפגש פיקנטי בין רן בן שמעון לקבוצה אותה אימן בשנה שעברה.

מכבי פ"ת פתחה בהרכב הבא: גיגי, גולדנברג, דימוב, דנינו, פסר, יעקובוביץ', מלמד, גרזיצ'יץ, בן דיין, מונונגה וקניוק. כן שותפו: אזורוב, פרץ ואלו.

השופט איתן שמואלביץ' שרק לפתיחה לעיני אבי לוזון ועוד כמה עשרות צופים נאמנים שהגיעו מפ"ת. המחצית הראשונה הייתה חלשה מאוד, כששתי הקבוצות לא מסכנות כמעט בכלל את שער היריב. בדקה ה-39 דנינו לא ניצל טעות של השוער עמוס, ונגח לחוץ. בדקה ה-40 גיגי מנע מהמארחים לכבוש לאחר הזדמנות כפולה של אזולאי וגוזלן. 0:0 בהפסקה.

חזרו לחייך. אוהדי מכבי פ"ת

המחצית השנייה החלה בסערה:בדקה ה-48 בישול גדול של ורמוט לסשה, שנגח פנימה – 1:0 לאדומים. הפועל ת"א הייתה טובה יותר גם בהמשך, אבל דווקא המלאבסים, בהתקפה הראשונה שלהם במחצית השנייה, היו אלה שכבשו: בדקה ה-62 בעיטה של קניוק פגעה בגבו של עוז פרץ (3 דקות לאחר שנכנס) ומשם לרשת – 1:1 באיצטדיון היהלום בנתניה. לפתע המשחק הפך להרבה יותר קיצבי. בדקה ה-74 עוז פרץ השלים את המהפך, כשלאחר טעות קשה בהגנת המארחים בעט פנימה – 2:1 למכבי פ"ת. כל הנסיונות של האדומים להשוות עלו בתוהו. 2:1 בסיום לפ"ת.

מכבי פ"ת מסיימת את הסיבוב הראשון עם 19 נקודות, ובמקום הרביעי המוביל לאירופה. במחזור הבא ביום ראשון, בתאריך 21.12, בשעה 20:15 תתארח הקבוצה (שוב במגרש בנתניה) אצל מכבי ת"א, לה הפסידה בסיבוב הראשון 3:0. יהיה קשה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...