שכונת גופנא בעופרים יוצאת לדרך

13/10/2014

מחירי הדירות יקרים? הידעתם כי במרחק של רבע שעה מפתח-תקוה אתם יכולים לגור בבית פרטי של חצי דונם במחיר דירת 4 חדרים בפ"ת?

ממש בימים אלו יוצא לדרך פרויקט "גופנא" ביישוב בית אריה עופרים, ומיועד לציבור הדתי ציוני והחילוני מסורתי. הפרויקט מבוצע ע"י "ארסקו" – חברה לבנייה והשקעות בע"מ בשיתוף עם BONIM ORION - שירותי בנייה ויזמות.

בפרוייקט מוצעים בתים פרטיים עם מפרט עשיר המתאים לציבור הדתי לאומי במחיר הנע מ 1,350,000 ש"ח למפרט בסיסי, ועד 1,550,000 ש"ח למפרט עשיר יותר. המחיר כולל: מהנדס צמוד, אדריכל, עו"ד מלווה ומעצבת פנים מהשורה הראשונה.

 

דוגמא למפרט עשיר:

מזווה גדול ומופרד לאזור "כשר"

תכנון עתידי להרחבת המשפחה - אופציה להוספת חדרי ילדים

מזנון גבס עשיר המשמש לדברי קדושה

בבתים במפרט עשיר יותר ניתן לבנות מקווה מים

פרגולה עפ"י דרישת ההלכה שתוכל לשמש כסוכה

מתחם סגור לתושבי השכונה המיועדת למגזר הדתי ציוני

הציבור המעוניין מוזמן לשריין מגרש ולצאת לדרך.

לנרשמים הראשונים מובטחת עזרה במכירת הדירה הקיימת.

לפרטים נוספים על הפרויקט, תאום סיור, יצירת קשר והרשמה לחצו כאן.

 

על החברה

חברת ארסקו הוקמה בשנת 1996. החברה מחזיקה ברישיון קבלן אצל רשם הקבלנים ורשם החברות (מספר רישיון קבלן 19809).

מאז הקמתה של החברה נבנו עשרות פרויקטים בכל רחבי הארץ. החברה מספקת שרותי בנייה ללקוחות פרטיים "בנה ביתך", פרויקטי תמ"א 38 ופרויקטים למוסדות לימוד ומוסדות ציבוריים. 

 BONIM ORIONעובדת בשיתוף עם חברת "ארסקו" - הקבוצה אחראית ומתמחה על כל הביצוע בשטח החל מבנייה ועד שירותי פיתוח ופיקוח.

ארסקו ו- BONIM ORION מתמחים בבניה ובניהול פרויקטים גם בישובים חדשים ובפרויקטים "בנה ביתך" בכל רחבי הארץ בכלל וביהודה ושומרון בפרט. נציגי החברה מלווים את הרוכשים בכל השלבים מתהליך הקליטה בישוב - רישום בחברה לפיתוח, קבלת משכנתא, רישום לבתי ספר וגנים ופתרונות דיור זמניים - זאת במקביל לבניית הבית .
נציגי החברה עובדים כתף אל כתף עם מוסדות היישוב ומרכזי הצמיחה הדמוגרפית במטרה לקלוט חברים חדשים איכותיים, התואמים את שאיפות המקום להתחזקות דמוגרפית - חברתית.

דף החברה

 

אודות היישוב בית אריה

בית אריה הינו ישוב קהילתי שעלה על הקרקע בשנת 1981 כגרעין של 60 משפחות, רובן של עובדי התעשייה האווירית. באוקטובר 1989 קיבל היישוב מעמד של מועצה מקומית. במאי 2004 צורף היישוב עופרים למסגרת המועצה המקומית בית אריה - עופרים.

כיום מתגוררות ביישוב כ-1,200 משפחות. שטח היישוב משתרע על פני 1,186 דונמים שמתוכם 422 דונמים שטח ירוק ו-148 דונמים של שמורת טבע. הישוב שוכן על גבעה בגובה כ-400 מ' מעל פני הים.

בית אריה נמצא בנחלת שבט אפרים, בין האשדות המערביים של נחל שילה ונחל שורק. אזור זה היה מיושב מתקופת בית ראשון על ידי ממלכת ישראל. צופה אל ואדי אל-חכים וזרקא בחלקו הצפוני, ואל פיתוליו של נחל שילה. מדרום נמצאת שלוחה של נחל זרקת-טווחין שמתחבר לנחל שורק. נחלים אלו מהווים את אגן ההיקוות של אקוויפר ירקון-תנינים.

בישוב יש בית ספר יסודי, חטיבת ביניים, גני מועצה, גני ילדים, צהרונים, מתנ"ס, קאנטרי, ספורטק, מגרשי טניס, סניף של בני עקיבא, צופים, מרפאות , ספרייה ועוד ועוד...

היישוב נמצא רבע שעה מפתח-תקוה, יהוד, ראש העין, שוהם, 20 דקות ממודיעין וחצי שעה מתל אביב.

 

לבירורים, תאום סיור והרשמה לפרוייקט

סיגל - 052-5993449

משרד - 077-4165060 (מענה אנושי, חיים)

לשליחת אימייל : orion.insur@gmail.com

לפרטים נוספים

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...