שי פינוי דירה מוזנחת בפתח תקווה

15/09/2021
איכות חיים


שי פינוי דירה היא חברה המעניקה פתרון לתושבי פתח תקווה אשר נזקקים לשירות של פינוי וניקיון דירות מוזנחות, דירות מלאות בחפצים. לא משנה מהי הסיבה להזנחה, חוסר זמן או אגרנות כפייתית, לנו יש את הפתרון לכל מקרה. נכון שאנו לא היחידים בשוק, ישנן חברות רבות המציעות שירותים דומים. אבל כאשר זקוקים ל פינוי בית מוזנח בפתח תקוה, חשוב לעשות זאת עם חברה מקצועית ואמינה - הרי מדובר בבית שלכם. חברת שי פינוי דירה מביאה איתה ניסיון של למעלה משני עשורים ואינספור עבודות פינוי מוצלחות ולקוחות מרוצים.

כיצד מגיעים למצב שבו הבית עמוס בחפצים? יכולות להיות לכך סיבות שונות, לא צריכה להיות סיבה מיוחדת. למשל ישנם אנשים העובדים שעות רבות במהלך היום. הם יוצאים מהבית בשעת בוקר מוקדמת, חוזרים מאוחר בלילה ועוד עוברים בסופר לקנות לעצמם ארוחת ערב. אין להם זמן לנקות ולסדר את הבית וכך לאט לאט מתאספים בבית חפצים מיותרים שאין להם צורך בהם.

חברות פינוי וניקיון

חברת פינוי וניקיון דירות מגיעה עם צוות מקצועי אשר מטפל בכל שלבי הפינוי. זה נשמע כמו משהו פשוט, אך ישנם סיכונים רבים ולכן חשוב שהצוות יהיה מבוטח. עלולות להיות פציעות כתוצאה ממשאות כבדים או חפצים כבדים; חשיפה לזיהומים ואפילו הכשות נחשים. אפשר לדעת הרבה על הרצינות של החברה לפי הצורה שהם מתייחסים לעובדים שלהם. חברה רצינית לא רק שמבטחת את העובדים היא גם דואגת לספק להם ציוד מגן ואוכפת את השימוש בציוד המגן. מסיבה זו עבודות פינוי בית מוזנח בפתח תקוה הן עבודה לאנשי מקצוע שרכשו ניסיון בתחום. חברות אלו יודעות לתת פתרון לבתים של אגרנים כפייתיים, בתים של תשושי נפש וכל מקרה של בית מוזנח והצטברות אשפה.

עוד היבט של העבודה המקצועית הוא פינוי אשפה מסודר. חברה אחראית לא תזרוק את האשפה ברחוב אלא תפנה אותו לאתרי אשפה מוסדרים.

פינוי דירות ושירותי ניקיון זה לא רק כוח פיזי, זה גם סובלנות ורגישות. במקרים רבים העבודה היא בבתים של אנשים מבוגרים וחולים או אגרנים כפייתים. עבודות מסוג זה דורשות רגישות והבנה ויחס מכובד. אגרנות היא בעיה נפשית קשה. למרות שהדירה מלאה באשפה ומובן מאליו שיש לפנות הכל ולנקות, הם עשויים להביע התנגדות.  מסיבה זו יש להעניק להם טיפול נפשי, אך גם לשקם את חייהם ולדאוג לניקוי הדירה. בגלל הרגישות הרבה מקפידים מאוד לגייס את העובדים הנכונים לצורך ביצוע העבודה. בפינוי דירה של אגרנים כפייתיים מדובר בהרבה יותר מעבודות סבלות.

חברת שי פינוי דירה עושה זאת בצורה הטובה ביותר. הסיבה לכך היא פשוטה, יש לנו למעלה מעשרים שנות ניסיון בתחום.

בטרם הפינוי אנו מגיעים אל הנכס בתיאום עם הלקוח. אנו רוצים לבדוק מהי כמות העבודה הנדרשת. מהן אפשרויות הפינוי וכמה משאיות צריך. לאחר שאנו יודעים מהו היקף העבודה אנו מעניקים ללקוח הצעת מחיר. במידה והצעת המחיר מקובלת עליכם נוכל להתקדם בעבודה. הצעת המחיר כוללת גם מסגרת זמנים לסיום מהיר של הפינוי.

מה קורה אחרי הפינוי

העבודה אינה מסתיימת עם פינוי הדירה מחפצים. יש צורך בניקיון יסודי. מדובר בהרבה יותר מהעברת מטלית לחה על הרצפה. יש צורך בחומרי ניקיון וחיטוי חזקים, מסירי שומנים, כלור, חומרי הדברה וכלים לקרצוף וניקוי יסודי. לפעמים יש צורך לבצע גם ניקוי וילונות, ספות, שטחים. כל עבודת ניקוי דורשת את השיטות והאמצעים שלה.

כל בית הוא מקרה ייחודי, ולכן גם העלות שונה. כאשר מדובר על פינוי בית מוזנח בפתח תקווה, במקרים רבים העבודה היא בבניינים רבי קומות, דבר ההופך את העבודה לקשה יותר. אך גם לבתים צמודי קרקע יש את הקשיים שלהם, שם אנו רואים יותר נוכחות של מזיקים כמו חולדות ונחשים.

צריכים עזרה עם פינוי דירה וניקיון? התקשרו אלי עכשיו - 050-7454504

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...