שי פינוי דירה - מוביל בפינוי דירות

13/11/2016
איכות חיים


מוביל את עולם הפינוי הישראלי

אין זה צירוף מקרים שרוב האנשים מעדיפים לאפשר לציוד מיותר להמשיך לשכב בביתם, אלא מדובר בעובדה שנובעת מקושי פיזי לטפל במשימה, אי הכרת החוקים העירוניים, חוסר בציוד ייעודי, חוסר זמן וכדומה. על כן אם בכול זאת מבקשים להיפטר מציוד מיותר וללא מאמץ, טוב להכיר את חברת "שי פינוי דירה"!

פינוי ירושות ועזבונות

כחלק מהעיסוק השוטף של חברת "שי פינוי דירה", ניתן למצוא התעסקות לא מעטה במלאכת פינוי דירות ירושה. מדוע? כיוון שמדובר במשימה קשה פי כמה מכל משימת פינוי אחרת, ולו כיוון שסיטואציה זו כוללת התעסקות עם לא מעט ציוד וקושי נפשי. כאן חברת "שי פינוי דירה" נכנסת לתמונה, כאשר היא מחזיקה בניסיון עשיר, מקפידה על יחס מכבד, התנהלות יעילה, מציעה עזרה חשובה במיון התכולה ומייעדת לא מעט מהציוד לתרומה. כמו כן ניתן ואף מומלץ להיעזר בשירותי חיטוי דירות, ניקיון יסודי וצביעת הקירות, וזאת על מנת להכין כראוי את הדירה למכירה.

חיטוי דירות

יש להבין שהצורך לפנות את הציוד המיותר הנו הצורך הבסיסי, אך מאחוריו ניתן למצוא את הצורך היותר כללי והוא לשוב לחיות בדירה נעימה וראויה. על כן טוב לדעת שלצד צוותי פינוי דירות מוזנחות, גם ניתן למצוא אצל חברת "שי פינוי דירה" צוותי ניקיון, חיטוי וצביעה, וזאת על מנת להעניק שירות מלא ומבלי לעגל פינות.

פינוי דירות מוזנחות

לא פעם בעת פינוי אגרנות כפייתית, ניתן להיתקל בדירות שהמילה "הזנחה" רק תחמיא להן. מדובר בדירות שכבר מזמן אינן ראויות למגורים, ועל כן בעליהן בין היתר גם סובלים מבידוד חברתי, וזאת כי אינם מעיזים להכניס אורחים. מכאן שחשוב ביותר להגיש עזרה ואף לדעת כיצד, ופה ראוי לציין לטובה את צוותו של "שי פינוי דירה", ולו כי הוא רגיש, סבלני ויודע להעניק שירותי ניקיון מקצועיים.

פינוי מקלטים

בן אם מדובר במלאכת פינוי מחסנים או מקלטים, יש לבחון מראש את אופי העבודה, וזאת על מנת להיערך כראוי. כך למשל יש לבחון מהי כמות אנשי הצוות הרצויה, לבחון את אופי הציוד הייעודי שחשוב להביא, ליידע את השכנים לקראת הפעילות וכדומה. חברת "שי פינוי דירה" עושה כל זאת ואף הרבה יותר, כך שניתן לצפות לתוצאה מסודרת ונקייה.

פינוי מחסנים

הרבה אנשים מבקשים לפנות את המחסן מציוד ששוכב בו עשרות שנים, אך יחד עם זאת גם מבקשים להימנע ממגע עם עכברים, חלודה, עובש ושאר מזיקים שסביר להניח שהצטברו במהלך השנים. על כן טוב לדעת שניתן לפנות אל גוף חיוני ומקצועי, כך שגם אם מדובר על פינוי צואת יונים, גם אז ניתן לדעת שהמשימה תטופל מבלי לאבד זמן חשוב.

פינוי אגרנות כפייתית

כבר דובר רבות אודות המקצועיות של צוות "שי פינוי דירה", וגם על רמת האדיבות, הרגישות, היעילות והמקצועיות שמאפיינת כל עשייה מטעמה, אך עתה נציין שגם כאשר המשימה נוגעת למלאכת פינוי ירושות ועזבונות, וגם כאשר מדובר במלאכת פינוי דירות של אגרנים - הרי שגם אז הצוות של שי אינו נרתע, אלא שמח לקחת חלק במשימה חשובה שכזו.

פינוי צואת יונים

לא פעם מלאכת פינוי דירה וניקיון מצריכה התעסקות בלתי נעימה עם לשלשת יונים ופינוי פגרי חתולים. על כן טוב לדעת שהצוות של שי מגיע ערוך עם ציוד ייעודי עבור כל משימה - גם עבור משימה מאתגרת שכזו!

פינוי דירה וניקיון

לסיכום נציין שחברתו של שי בעלת ניסיון עשיר, ויכולת להעניק מענה מידי עבור כל משימת פינוי מקלטים, דירות, משרדים, גגות וכדומה, כך שכל שנותר לעשות זה ליצור קשר ולקבוע פגישת היכרות שאינה מחייבת.

שתף ב-

תגובות

מאמר חשוב. רק חסרה בו התייחסות לקשר שבין פינוי דירה לאספנות
רוב האנשים לא יודעים אבל הצומת של פינוי תכולת דירה כולל הזדמנות לרווח כספי משמעותי, בעיקר כאשר מדובר על דירות של אנשים מבוגרים. פריטים ישנים כמו ספרים, מסמכים, קופות, תקליטים, בולים וכל פריט ישראלי משנות החמישים עשוי להיות בעל ערך כספי ואספני. אם אתם רוצים ללמוד להעריך את הפריטים שלכם באופן עצמאי, חפשו בגוגל "פינוי ירושה יוסף האוסף".
יוסף האוסף - 14/11/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...