שי פינוי דירה

13/11/2016
חדשות

לא מתפשרים על שירות פחות מקצועי!

רבים מהבתים היו שמחים להיעזר בשירותי פינוי, כי מי מאתנו אינו מחזיק ציוד שאינו שמיש ואף אינו רצוי, אך יחד עם זאת נשארים עמו, ולו כי לא יודעים כיצד או להיכן לפנות. מכאן שאם גם אתם מבקשים לחולל שינוי ולהחזיר מקום במדפים ובחדרים, אתם מוזמנים להכיר את חברת "שי פינוי דירה" - חברה שמתמחה בכל הנוגע למלאכת פינוי דירה וניקיון.

פינוי דירה וניקיון

חברת "שי פינוי דירה" אינה מאמינה בחצי עבודה, ועל כן אינה מסתפקת בבירור היעד המתאים ביותר עבור הציוד המיותר, אלא גם מקפידה להשאיר את מקום הפינוי מסודר ונקי, כאשר אם צריך, היא גם יודעת להציע שירותי חיטוי דירות, ובמקרה הצורך גם שירותי הדברה וצביעה.

פינוי דירות מוזנחות

לצד דירות נורמטיביות שרק מבקשים לפנות מהן מספר חפצים, יש מקרים יותר קטטוניים, עבורן כבר יש להכין מספר מכולות ולהיערך עם צוות של כמה עובדים, וזאת כי מדובר בדירות עמוסות בפסולת וציוד הרוס. לרוב דירות מוזנחות שכאלו נגלות כאשר מוזמנים שירותי פינוי אגרנות כפייתית, וזאת כי מדובר באנשים שאינם מבחינים בין ציוד בעל ערך לבין פסולת, ואינם יכולים לחדול ממנהגם לאסוף הביתה מכל הבא ליד. חברת "שי פינוי דירה" מכירה את התופעה ואת חשיבות הפינוי עבור תמיכה בשלבי ההחלמה.

פינוי ירושות ועזבונות

לצד פינוי דירות מוזנחות, גם ניתן למצוא סיטואציות יותר מורכבות שבין היתר נוגעות למלאכת פינוי ירושות. חברת "שי פינוי דירה" מכירה שלצד הקושי לטפל בכמות אדירה של ציוד, גם ישנו הצורך להתמודד עם קשיי זיכרונות וגעגועים, ועל כן החברה מעניקה עזרה חשובה בשלבי המיון, נמצאת שם על מנת להצביע על חפצים שעשויים להיות חשובים לבני המשפחה ואף מבקשת לכבד את  כבוד הנפטר ע"י תרומה של חלק מהציוד למגוון ארגונים.

פינוי אגרנות כפייתית

חשוב להבין שאגרנות כפייתית הינה מחלה שדורשת תמיכה של בני המשפחה, עזרה סוציאלית ופסיכולוגית והחזרת הבית למצב שראוי למגורים. עבור המשימה האחרונה, צוות "שי פינוי דירה" שמח לתת כתף, כאשר הוא מקפיד על ארשת מכבדת, תמיכה מלאה בבעל הדירה והימנעות מהבעת זלזול - גם כאשר יש להתעסק במלאכת פינוי צואת יונים.

פינוי מחסנים

לא פעם מלאכת פינוי מקלטים ומחסנים דורשת ציוד הרמה ייעודי, ולא פעם במחסנים ומקלטים ניתן למצוא לא מעט ציוד שעדיף לפנותו  אל עבר נקודות המיחזור, ולו כי מדובר בחלקי מתכת גדולים. על כן טוב לדעת שכאשר נעזרים בשירותי חברת  "שי פינוי דירה" ניתן להיות רגועים שגם הפינוי ייערך באופן יעיל וגם הציוד יגיע למקום האידאלי ביותר מבחינת איכות הסביבה.

פינוי מקלטים

בין אם מבקשים להיעזר בחברת "שי פינוי דירה" עבור דילול החפצים בחדר האורחים ובין אם מבקשים להיעזר בחברת "שי פינוי דירה" עבור פינוי פסולת וריהוט ישן בעת פינוי ירושות ועזבונות - טוב לדעת שעבור כל תרחיש צוות "שי פינוי דירה" מגיע ערוך עם תוכנית עבודה, כך שכל חבר צוות יודע בדיוק מה עליו לעשות בכל רגע נתון.

פינוי צואת יונים

לא פעם בעת פינוי מחסנים ניתן להיתקל בצואת יונים, עובש ואף פטריות. באופן כללי יש להבין שמקום מוזנח צובר מגוון מזיקים, ועל כן טוב לדעת שחברתו של שי אינה רק מפנה, אלא גם מסדרת, מחטאת ומנקה.

חיטוי דירות

כחברה שאינה מאמינה בחצי עבודה, חברתו של שי מורכבת ממגוון צוותים, כאשר חלק אחראיים על הפינוי, חלק אחראיים על הסיוד, חלק אחראיים על פירוק ארונות וסגירת חורים בקירות, וחלק אחראיים על חיטוי וניקיון יסודי. גם אתם מבקשים ליהנות מכך? חייגו 050-7454504 והתחילו להתרגש מהשינוי המיוחל.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...