שי פינוי דירה

13/11/2016
חדשות

לא מתפשרים על שירות פחות מקצועי!

רבים מהבתים היו שמחים להיעזר בשירותי פינוי, כי מי מאתנו אינו מחזיק ציוד שאינו שמיש ואף אינו רצוי, אך יחד עם זאת נשארים עמו, ולו כי לא יודעים כיצד או להיכן לפנות. מכאן שאם גם אתם מבקשים לחולל שינוי ולהחזיר מקום במדפים ובחדרים, אתם מוזמנים להכיר את חברת "שי פינוי דירה" - חברה שמתמחה בכל הנוגע למלאכת פינוי דירה וניקיון.

פינוי דירה וניקיון

חברת "שי פינוי דירה" אינה מאמינה בחצי עבודה, ועל כן אינה מסתפקת בבירור היעד המתאים ביותר עבור הציוד המיותר, אלא גם מקפידה להשאיר את מקום הפינוי מסודר ונקי, כאשר אם צריך, היא גם יודעת להציע שירותי חיטוי דירות, ובמקרה הצורך גם שירותי הדברה וצביעה.

פינוי דירות מוזנחות

לצד דירות נורמטיביות שרק מבקשים לפנות מהן מספר חפצים, יש מקרים יותר קטטוניים, עבורן כבר יש להכין מספר מכולות ולהיערך עם צוות של כמה עובדים, וזאת כי מדובר בדירות עמוסות בפסולת וציוד הרוס. לרוב דירות מוזנחות שכאלו נגלות כאשר מוזמנים שירותי פינוי אגרנות כפייתית, וזאת כי מדובר באנשים שאינם מבחינים בין ציוד בעל ערך לבין פסולת, ואינם יכולים לחדול ממנהגם לאסוף הביתה מכל הבא ליד. חברת "שי פינוי דירה" מכירה את התופעה ואת חשיבות הפינוי עבור תמיכה בשלבי ההחלמה.

פינוי ירושות ועזבונות

לצד פינוי דירות מוזנחות, גם ניתן למצוא סיטואציות יותר מורכבות שבין היתר נוגעות למלאכת פינוי ירושות. חברת "שי פינוי דירה" מכירה שלצד הקושי לטפל בכמות אדירה של ציוד, גם ישנו הצורך להתמודד עם קשיי זיכרונות וגעגועים, ועל כן החברה מעניקה עזרה חשובה בשלבי המיון, נמצאת שם על מנת להצביע על חפצים שעשויים להיות חשובים לבני המשפחה ואף מבקשת לכבד את  כבוד הנפטר ע"י תרומה של חלק מהציוד למגוון ארגונים.

פינוי אגרנות כפייתית

חשוב להבין שאגרנות כפייתית הינה מחלה שדורשת תמיכה של בני המשפחה, עזרה סוציאלית ופסיכולוגית והחזרת הבית למצב שראוי למגורים. עבור המשימה האחרונה, צוות "שי פינוי דירה" שמח לתת כתף, כאשר הוא מקפיד על ארשת מכבדת, תמיכה מלאה בבעל הדירה והימנעות מהבעת זלזול - גם כאשר יש להתעסק במלאכת פינוי צואת יונים.

פינוי מחסנים

לא פעם מלאכת פינוי מקלטים ומחסנים דורשת ציוד הרמה ייעודי, ולא פעם במחסנים ומקלטים ניתן למצוא לא מעט ציוד שעדיף לפנותו  אל עבר נקודות המיחזור, ולו כי מדובר בחלקי מתכת גדולים. על כן טוב לדעת שכאשר נעזרים בשירותי חברת  "שי פינוי דירה" ניתן להיות רגועים שגם הפינוי ייערך באופן יעיל וגם הציוד יגיע למקום האידאלי ביותר מבחינת איכות הסביבה.

פינוי מקלטים

בין אם מבקשים להיעזר בחברת "שי פינוי דירה" עבור דילול החפצים בחדר האורחים ובין אם מבקשים להיעזר בחברת "שי פינוי דירה" עבור פינוי פסולת וריהוט ישן בעת פינוי ירושות ועזבונות - טוב לדעת שעבור כל תרחיש צוות "שי פינוי דירה" מגיע ערוך עם תוכנית עבודה, כך שכל חבר צוות יודע בדיוק מה עליו לעשות בכל רגע נתון.

פינוי צואת יונים

לא פעם בעת פינוי מחסנים ניתן להיתקל בצואת יונים, עובש ואף פטריות. באופן כללי יש להבין שמקום מוזנח צובר מגוון מזיקים, ועל כן טוב לדעת שחברתו של שי אינה רק מפנה, אלא גם מסדרת, מחטאת ומנקה.

חיטוי דירות

כחברה שאינה מאמינה בחצי עבודה, חברתו של שי מורכבת ממגוון צוותים, כאשר חלק אחראיים על הפינוי, חלק אחראיים על הסיוד, חלק אחראיים על פירוק ארונות וסגירת חורים בקירות, וחלק אחראיים על חיטוי וניקיון יסודי. גם אתם מבקשים ליהנות מכך? חייגו 050-7454504 והתחילו להתרגש מהשינוי המיוחל.

שתף ב-

תגובות

מדריך שלם לפינוי הדירה שלכם
רוצים להגיע למצב שבו לא יהיו לכם יותר חפצים מיותרים בבית? אם כך, אפשר להבין שאתכם, שכן לחיות עם הרבה חפצים מיותרים זה לא נעים. זה לא משנה אם אגרתם חפצים במשך שנים ארוכות או שרק בשנים האחרונות הדירה שלכם הפכה להיות יותר עמוסה, כי בכל מקרה כדאי שתשימו סוף לדבר. המאמר שמובא כאן לפניכם כולל את המדריך המלא לפינוי דירה, כך שכדאי לכם לעיין בו. שלב 1: החליטו לפנות את הדירה השלב הראשון במדריך הוא רק להחליט שאתם רוצים לעשות פינוי דירה. חשוב שהחלטה זו תהייה נחושה כיוון שללא החלטה נחושה אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב שבו אתם לא באמת מוכנים להתחייב לתהליך וזה חבל. שלב 2: אל תפנו את הדירה לבד השלב השני הוא להבין שאתם אומנם יכולים אולי לעשות פינוי דירה לבד, אך זה בפירוש לא כדאי. עדיף לכם להזמין שירות מקצועי של פינוי תכולת דירה, ולא חסרות חברות שיוכלו להעניק לכם שירותים כאלה. שלב 3: הזמינו שירותי מיון עוד שלב חשוב בפינוי הדירה שלכם הוא למעשה השלב שבו אתם צריכים להזמין גם שירות של מיון. הרבה חברות יכולות לעזור לכם למיין את החפצים שלכם ולפנות את מה שמיותר,. ובשלב זה רק כדאי לכם לאתר את החברה שתוכל גם להעניק לכם שירותי מיון לחפצים. שלב 4: מחירים השלב הרביעי במדריך שלכם של פינוי דירה הוא לבדוק כמה זה עולה. עצם העובדה שכל חברה יכולה לדרוש מכם מחירים אחרים לא מעידה על כך שאתם צריכים לשלם כל מחיר באשר הוא. לכן בשלב הרביעי כדאי שתשוו קצת בין המחירים שאותם גובות החברות השונות העוסקות בתחום זה. שלב 5: פנו את כל החפצים המיותרים השלב החמישי במדריך הוא השלב שבו יגיע צוות מקצועי לבית שלכם כדי לפנות את כל החפצים שבו. עדיף להיות נוכחים בדירה כשזה קורה כי זה יעזור לכם לוודא שמפנים מהבית שלכם את כל מה שאתם רוצים. לסיכום, פנו חפצים מיותרים ותיהנו שוב מהדירה שקניתם לכם! צלצלו לשי פינוי דירה
שי - 21/09/2020
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...