שיש איכותי לביתכם

04/01/2021
עיצוב ויופי


עיצובים לרצפת שיש אלגנטית

מחפשים שיש למטבחים? צריכים חברת שיש לאמבטיה?

חברתנו מתמחה בפתרונות עיצוב שיש לכל הבית!

שיש לשולחן העבודה במטבח, לאי במטבח, או לכל רעיון אחר למטבח שלכם. התאם עם חללי פנים בגוונים בהירים כדי להעלות את המראה של החדר על רמה גבוה יותר ורגועה יותר.

הלבן המסורתי: עיצוב רצפת השיש הלבן עם עקבות של שחור לא באמת יוצא מהאופנה אף פעם ולא תצא מגבולות הקלאסיקה העיצובית.

עיצוב שיש: השיש למטבח

רצפות שיש, עיצוב הכיור בשיש, עיצוב ריצפת המטבח, עיצוב אי במטבח ועיצוב משטח העבודה במטבח.

גב משיש וחיפויי קיר משיש יוצרים אשליה של חלל גדול יותר. חיפויי שיש נפוצים מאוד במטבח.  

הגבולות החומים על רצפת השיש בצבע לבן מתאימים לסלון או למבואה אך נראים גם מצוין על גבי איים במטבח. קל לשלב את עיצוב רצפת השיש הרב-תכליתי עם רהיטים מיוחדים שנותנים דגש לשיש ולאמירה העיצובית שבו. גבולות מאבו שיש מגדירים את האזורים הרטובים והיבשים של חדר האמבטיה.

הם יכולים ליצור עיצובים ייחודים ויפיפיים שיוסיפו המון לביתכם. בסופו של דבר, אותו גוון ומרקם משמשים לכיור, לאמבטיה וגם לאלמנטים נוספים באמבטיה.

הרמוניה בסימטריה באמבטיה:

אם הרעיון לקבל מוטיב יחיד לא נראה מושך, אז לכו על עיצוב רצפת שיש כזאת שמושכת את העיניים למרכז החדר באמצעות קווים או פסים של שיש. ניתן גם להדגיש את העיצוב על ידי הוספת אמבטיה מיוחדת משיש.

מהם היתרונות המעשיים של משטח שיש מלוטש?

כאמור, משטחים מלוטשים דוחים כתמים טוב יותר מכיוון שמשטחים פחות נקבוביים. זה תלוי גם באסתטיקה שאתה רוצה עבור משטחי המטבח מאבן טבעית שלך. האם אתה מעדיף מראה בעל ברק גבוה או יותר?

מה לגבי עיצוב? איזה גימור הכי מתאים לעיצוב שלי?

שיש מושחז אידיאלי לאסתטיקה עיצובית מסוימת. מכיוון שיש לו גימור מט הוא לא ראוותני ולא מושך תשומת לב לעצמו. זה מושלם למראה אורגני וטבעי ויוצר רקע ניטרלי וחמים לנגיעות דקורטיביות אחרות. זה נראה לעתים קרובות בבתים המושפעים מעיצובים ים תיכוניים קלאסיים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...