שיפוץ ושדרוג בריכת עמישב

13/07/2015

אמש, יום ראשון ה 12/7/15 הכריז ראש העיר איציק ברוורמן, כי עד סוף דצמבר 2016 יסתיים שיפוץ בריכת הקאנטרי בשכונת עמישב, בעלות כוללת של כ 15 מיליון ₪.

באירוע שהתקיים במתנ"ס עמישב הכריז ראש העיר על תהליך שיפוץ בריכת עמישב והפיכתה לקאנטרי חדיש ומודרני, וזאת לאור הגידול במספר התושבים בשכונות הדר גנים ועמישב. בנוסף הוחלט כי לאור העובדה כי מדובר באוכלוסייה מעורבת - דתיים וחילוניים, ישמר הסטטוס קוו ותתאפשר בבריכה רחצה מעורבת, כמו גם רחצה בנפרד.

שדרוג הבריכה יכלול הוספת בריכה מקורה חצי אולימפית (רוחב 16 מ', אורך 25 מ'), ומבנה הכולל מלתחות ותאי שירותים בקומת הקרקע, סה"כ שטח של 1400 מ"ר בקומת הקרקע. בקומה השנייה יבנה אולם רב שימושי על שטח של 500 מ"ר. הערכה היא כי מדובר על 3 חודשים של תכנון ויציאה למכרז ותחילת עבודה כארבעה חודשים מסיום המכרז. כאמור, עד סוף שנת  2016 יסתיימו עבודות השיפוץ והשדרוג.

ראש העיר איציק ברוורמן: "שיפוץ בריכת עמישב היא חלק משמעותי בהתחדשות שאנו מתכננים בשכונות הדרום. הבריכה הקיימת זקוקה למתיחת פנים משמעותית ואנו הקצנו לצורך כך את המשאבים הנדרשים. שכונות עמישב והדר גנים הולכות וגדלות ובניית הקאנטרי החדש הינו חלק מהיערכות שלנו למתן שירות מיטבי לתושבי השכונה הקיימים ואלו שיגיעו".

יש לציין כי בריכת עמישב הוקמה לפני כ 25 שנה בשכונת עמישב (רחוב מנחם בגין), וכמעט ולא זכתה מאז היווסדה לשיפוץ או להרחבה. כיום כשמספר התושבים בשכונה כמעט והכפיל את עצמו, ולצד שכונת עמישב קיימת שכונת הדר גנים, יש צורך בשיפוץ הבריכה והפיכתה לקאנטרי גדול, הנותן שירות הולם לתושבי השכונה והסביבה.

שתף ב-

תגובות

מקווה שלא יהיה פתוח בשבת
מכיוון שמדובר בלב שכונה דתית/חרדית א"א שבשבת יהיה מופעל הקאנטרי.
- 19/07/2015
שתף ב שתף ב
מנחם בגין
איך יסיימו עד סוף דצמבר 2016 אם עדיין לא התחילו ?????
ר פ - 11/05/2016
שתף ב שתף ב
נחמה ג
אומרים שזה יהיה גם בחורף. כבר לא 2016?
- 28/01/2018
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...