שיפוץ בניין מגורים

13/05/2019
חדשות


התהליך של שיפוץ בניין מגורים הוא תהליך שיכול להיות מורכב למדי אם לא עושים אותו בשיתוף גורם מקצועי שלוקח על עצמו את הניהול של הפרויקט כולו. אבל בהנחה שהצלחתם להגיע להסכמה כוללת בין הדיירים, ואפילו הצלחתם לגבש הסכמות לגבי תכניות הבנייה בשיפוץ, מהן האפשרויות שעומדות בפניכם החל מרגע זה, ואיך יכולה חברה כמו בלקון לסייע לכם לערוך את השיפוץ בצורה היעילה והבטוחה ביותר? על כך בשורות הבאות.

הכנות ותכנון לתהליך של שיפוץ בניין מגורים

הרבה לפני שמתחילים לשבור קירות ולהרים מרצפות, התהליך של שיפוץ בניין מגורים מתחיל בדיונים וקבלת החלטות בין הדיירים ובין עצמם. על הדיירים לקבל החלטות על עצם ביצוע השיפוץ ולגבי היקף השיפוץ הנדרש, הפעולות שיבוצעו במסגרתו, פרק הזמן שיעמוד לרשות הפרויקט והחלק היחסי של כל דירה בעלות הכוללת. זה לכשעצמו מהווה מרכיב מפתח ומאוד לא פשוט בתהליך של שיפוץ בניין משותף, אבל בהנחה שהצלחתם לצלוח את הקשיים והגעתם לשלב התכנון, בשלב הזה אתם רוצים להציב לצדכם גורם מקצועי בעל יכולות בעולם הבנייה ובעל היכרות עם ענף הבנייה והאופן בו הוא פועל.

חברת בלקון מספקת לכם שירות מקיף מקצה לקצה, במסגרתו מנהלת עבורכם החברה את הפרויקט כולו מא' ועד ת'. בכלל זה, מגייסת החברה אדריכל מקצועי שיבנה עבורכם את תכנית הבנייה לשיפוץ, כמובן בשיתוף פעולה מלא שלכם, על פי ההעדפות שלכם ובאישור שלכם בלבד. לאחר גיבוש תכנית הבנייה, מסייעת לכם בלקון בהגשת בקשות להיתרי בנייה על פי הצורך ופועלת לקבלת האישורים הנדרשים. בשלב הזה מתחיל למעשה שלב הביצוע, וכאן באה לעזרתכם החברה בגיוס קבלני ביצוע, קבלני משנה, מהנדסים, קונסטרוקטורים ומפקחי בניה על מנת להבטיח שהשיפוץ יבוצע ברמה הגבוהה ביותר ובסטנדרטים הנדרשים. החברה מלווה את הפרויקט עד סופו ואחראית גם על שלב הגמר ובדיקת בדק בית על מנת לוודא שהכל תקין והכל בוצע על פי התכנית המקורית.

מהן האפשרויות שעומדות בפניכם במסגרת השיפוץ?

במסגרת שיפוץ בניין מגורים תוכלו לבצע שורה ארוכה של פעולות שיפוץ אותן אפשר להבדיל לשיפוץ השטח המשותף ושיפוץ הדירות הפרטיות. בשטח המשותף תוכלו לשפץ את חדר המדרגות והלובי, לאטום את הגג, לבנות ולעצב את גינת הבניין, להוסיף מערכות מרכזיות כמו הסקה מרכזית או מיזוג מרכזי לבניין כולו, לבנות גדר היקפית ושער ואפילו להוסיף חניות פרטיות לדיירים. בשיפוץ הדירות הפרטיות, תוכלו להסכים על מודל שיפוץ אחיד לכלל הדירות באופן שיוזיל מאוד את העלויות, או לגבש תכנית שיפוץ פרטנית עבור כל דירה בנפרד, כשכל דירה תישא בעלויות השיפוץ שלה, אם בחרה לעשות את השיפוץ.

חברת בלקון באה לעזרתכם גם בהעמדת כלל האפשרויות הללו בפניכם ומתן המלצות המבוססות על ניסיון רב שנים, לגבי מה נכון לעשות ואין נכון לעשות בכדי להבטיח את הצלחת הפרויקט.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...