שיעור אחר בבית הספר נתן יונתן

27/12/2017
חדשות


הנהגת ההורים וצוות בית הספר נתן יונתן באם המושבות בניהולה של אביבה גולן יובילו לראשונה בעיר פתח תקווה את תוכנית "שיעור אחר הורים", בשיתוף עם עמותת שיעור אחר. התוכנית שנבחרה בבית הספר כפיילוט הינה חינוך פיננסי וצרכנות נבונה.

בתוכנית משתתפים הורים בעלי מקצועות שונים בהוראת קורסי העשרה לתלמידי בית הספר. התכנית מאפשרת לתלמידים לחוות חוויה ייחודית, מעשירה ומעצימה באמצעות קורסים הפותחים בפניהם עולמות תוכן חדשים. מידי שבוע מגיע הורה מתנדב אחר ומעביר שיעור במסגרת שעות הלימודים ובנוכחות מורה בכיתה. הנושא המרכזי שנבחר הינו חינוך פיננסי וצרכנות נבונה.

התמונה באדיבות בית הספר

הקורס מייצר עבור התלמידים חוויה בלתי נשכחת ומאפשר להורים מהקהילה לשמש כמודלים לחיקוי. התלמידים נחשפים למגוון רחב של מקצועות וסגנונות המאפשרים להם להרחיב את המחשבה ואת האפשרות לחלום על אופציות העומדות לרשותם.

מודל זה מביא לכדי מיצוי מיטבי את המשאבים הקיימים בקהילה לטובת תלמידי בית הספר, יתרונו - בהידוק הקשר בין כוחות ההוראה בבתי הספר לבין הורי התלמידים, דבר המאפשר הצמחת שיתופי פעולה בתחומים נוספים.

בנוסף, מודל זה מאפשר להורים שילוב ושיתוף פעולה נוסף עם בית הספר מעבר למגוון הרחב של שיתופי הפעולה הנהוגים בבית הספר נתן יונתן לאורך כל השנה.

לחדשות נוספות באם המושבות - לחצו כאן

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...