שוק החזית הכה את פתח תקווה, לא רע בשביל פעם ראשונה

26/05/2016 | אסף גולן
חדשות

כמות לא צפויה של אנשים, חקלאים עם דמעות של אושר בעיניים, וגדי וילצ'רסקי אחד - כל אלו היו חלק משוק החזית הראשון שנפתח בפתח תקווה.

כמות האנשים שהגיע לא היית צפויה, תורים ארוכים, מחסומים שנפרצו, קושי רב להגיע לדוכנים – כל זה לא עצר למעלה מ- 10,000 איש לחסל את כל הסחורה. כשלוש שעות לאחר פתיחת השוק פרסם גיא לרר בעמוד הצינור בפייסבוק סרטון שבו הוא מבקש לא להגיע יותר, אין ירקות ופירות למכירה.

התמונה מתוך דף הפייסבוק של "הצינור"

נכון - התכנון היה לוקה בחסר, נכון - היה קשה להגיע לכל הדוכנים, אבל זה לא רע בשביל פעם ראשונה. המארגנים הבטיחו ללמוד מהטעויות ולשפר את התקלות בסיבוב הבא. "אנחנו לא חשבנו שתגיע כזו כמות של אנשים", אמר גיא לרר אמש בצינור והוסיף התנצלות כנה. בין כל הדוכנים ורבבות האנשים הסתובוב אושיות הרשת סמיון גרפמן והסטנפיסט גדי וילצ'רסקי, חמוש במגפון בשביל האווירה.

לא כולם היו מרוצים מהשוק שהוקם. עסקים מקומיים, בעיקר מהשוק הממוקם קרוב לכיכר המיסדים, התרעמו על עצם הקמת המיזם, נפתחה עצומה המבקשת מרבנות לבדוק כשרות וכדומה. בסוף החקלאים מרוצים, הבינו שאפשר להתפרנס מחקלאות, הצרכנים היו מרוצים כי הבינו שאפשר לקנות ירקות ופירות במחיר שפוי, ופתח תקווה זכתה להיות זאת שפתחה את המיזם האדיר הזה.

היום בערב (יום חמישי) בשעה 22:20 בערוץ 10 תשודר הכתבה המלאה על השוק בתוכנית "הצינור".  

לחדשות השכונות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

מצוין. שוק פת מאוד יקר, שכחו שמדובר בשוק
מצוין. שוק פת מאוד יקר - שכחו שמדובר בשוק.
רפי - 28/05/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...