שוודי, תאילנדי או רקמות עמוק: איזה עיסוי הכי מתאים לכם?

15/11/2021
איכות חיים


כיום יש היצע גדול של עיסויים במרפאות לרפואה משלימה וגם באתרי ספא. מרביתנו בוחרים בעיסוי קלאסי, כי אנו לא מכירים עיסויים אחרים ולא ברור לנו אם בכלל נאהב ונהנה מהם. על כן, אנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאה ולהכיר סוגים שונים של עיסויים. מוכנים? אנחנו מתחילים!

עיסוי הוא לא רק פינוק

נכון שעיסוי מהווה עבורנו חוויה נעימה וגם מרגיעה, אבל לא רק. מסתבר שלעיסויים יש כל מיני סגולות רפואיות בהן, שחרור של שרירים תפוסים בגוף, חיזוק של מערכת החיסון, הקלה על מתחים, שיפור השינה ועוד.

איך אפשר להזמין עיסוי?

יש מגוון עיסויים בכל רחבי הארץ וניתן להזמין עיסוי עד הבית או עיסוי בקליניקה בפריסה ארצית. מתגוררים באזור המרכז? הזמינו עוד היום מסאז בפתח תקווה. נציין שחשוב לבדוק המלצות על המעסה, דירוג וכמו כן לבדוק את המחיר המבוקש על העיסוי.

עיסוי שוודי

הוא נקרא גם עיסוי קלאסי. הוא פופולארי מאוד. הוא עובד על כל הגוף ומסייע לשרירים תפוסים.
יש לעיסוי הזה מגוון יתרונות בהם, המרצת זרימת הדם, הקלה על כאבי ראש, הרפיית מתחים, הפחתת כאבי גב תחתון וכו'.
העיסוי הזה יכול להתאים לכל מי שסובלים ממתחים ולחצים וכמו כן מכאבי שרירים.

עיסוי ארומתרפי

עיסוי המשלב שמנים אתריים. אלו יכולים להמריץ או להרגיע את העור וכמו כן לשפר משמעותית את מצב הרוח של המטופל. יש לעיסוי הזה מגוון יתרונות כמו שיפור של מצב הרוח, הפגת מתחים, הקלה על מצבי דיכאון וחרדה, הקלה על הכאבים וכו'. העיסוי הזה יתאים לכל מי שסובל מכאבים ומדיכאון ובכלל למי שמעוניין לשפר את מצב הרוח. כאן נציין, שאם אתם אלרגיים לריחות או לשמנים, העיסוי הזה לא יתאים עבורכם.

עיסוי באבנים חמות

הוא ממש מזכיר את העיסוי השוודי רק שכאן יש תוספת של אבני בזלת חמות המונחות על הגוף של המטופל. החום של האבנים מסייע לשרירים תפוסים. בדומה לשאר העיסויים, גם לעיסוי הזה יש יתרונות כמו, שיפור זרימת הדם, הקלה על מתח שיש בשרירים, הפגת מתחים וכו'. העיסוי הזה יתאים לכל מי שסובל מלחץ ומתח. כאן נציין, שאם אתם סובלים מלחץ דם גבוה או מבעיות לב, מומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל.

עיסוי רקמות עמוק

בשונה מעיסוי שוודי קלאסי, עיסוי רקמות הוא אינטנסיבי יותר. הוא עובד על הרקמות העמוקות של השרירים. הוא יעיל מאוד עבור מניעה של פציעות ספורט וכמו כן עבור שרירים תפוסים.
יש לו מגוון יתרונות והם שחרור של שרירים מכווצים, הרגעה של מערכת העצבים, שיפור יציבה וכו'.  הוא מתאים במיוחד עבור ספורטאים וגם עבור כאלה הסובלים מבעיות שרירים כרוניות.

שיאצו

עיסוי שכולל לחיצות, כאשר המטרה היא לפתוח את המרידיאניים שיש בגוף וכך להביא לזרימה של אנרגיה וכמו כן לאיזון שהוא לא רק גופני אלא גם נפשי. גם לעיסוי הזה יש שלל יתרונות כמו, הקלה על כאבי גב וכאבי ראש, הקלה על כאבים במערכת העיכול, הפגה של מתחים ולחצים וכו'.
העיסוי הזה יתאים לכל מי שסובל מכאבים וגם למי שסובל מלחץ ומתח.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...