שגרירים צעירים בכנסת

20/03/2016
חדשות

ביום רביעי 9/3 נסעו תלמידי "שגרירים צעירים" בהנהלת רחל אמרני, לירושלים, כדי להיפגש עם שר הביטחון בכנסת.

התלמידים הציגו את בית הספר ל"שגרירים צעירים", וסיפרו על מטרת התוכנית, בין היתר הקניית כלים ויכולות אישיות בתחומי עניין בעולם היחסים הבינלאומיים, מנהיגות צעירה, עמידה מול קהל, יכולת שכנוע וניהול מו"מ, והבנה של תהליכי קבלת החלטות.

התלמידים סיפרו כי מטרת התוכנית היא טיפוח מנהיגות והקניית כלים מעשיים, תוך העמקת הידע דרך הכרת נבכי עולם הדיפלומטיה. אחד התלמידים סיפר כי השתתפותו בתוכנית העצימה את עולמו הפרטי, האישי ואף את הישגיו גם במישור הלימודי והחברתי.

התלמידים שלקחו חלק פעיל בקבוצות של מודל האו"ם, פיתחו את יכולות בתחום ההסברה ומבחינתם, ייצוג של מדינת ישראל עומד בראש מעיניהם. עוד סיפרו התלמידים על חשיבות חמ"ל ההסברה למדינת ישראל.

שר הביטחון בוגי (משה) יעלון, נתן לתלמידים סקירה על המצב הביטחוני וההזדמנויות הקיימות לכל תלמיד להתערב באופן פעיל לשיפור תדמיתה של מדינת ישראל. השר התפעל מבקיאות התלמידים בתחום ההסברה הבינלאומי ומהמוטיבציה הגבוהה שלהם לדבר ולהסביר את עמדתה של מדינת ישאל.

השר אמר בסיום המפגש: "מחמם את הלב לדעת שיש בני נוער איכותיים, ברמה גבוהה, אשר כל מעייניהם הוא לשפר את תדמיתה של מדינת ישראל בכל פורום אפשרי. אהבתם לארץ ניכרת בכל עשייתם".

השגרירים הצעירים חשו גאווה עצומה כאשר זכו להסביר לשר הביטחון על פועלם ועל הנעשה בבית הספר לשגרירים צעירים.

(צילום: ביה"ס לשגרירים צעירים)

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...