שבת אמנים בנווה עוז - היה מדהים!

28/09/2016
חדשות


מאות תושבים ואורחים הגיעו לשבת האמנים שהתקיימה בשבת האחרונה בשכונת נוה עוז בפתח תקווה.

האירוע התקיים בשיתוף עמותת אמני פתח תקוה, ועד השכונה ומינהל התרבות בניהולה של דרורית גור אריה, אשר מקיימים מסורת בת שנים – בית פתוח לאמנים תושבי השכונה.

שכונת נוה עוז מתאפיינת באמנות קיר מרהיבה ובאמנים רבים הגרים בשכונה. בשבת זו פתחו אמנים רבים את בתיהם והציגו יצירות אמנות מתחומים שונים, פיסול, ציור, סריגה, עיצוב תכשיטים, עיצוב בעץ ועוד. במקביל, בגינות ברחוב לוי אשכול וברחוב האביב התקיים הפנינג משפחתי של אמנות ויצירה. עם יוצרים, אמני רחוב, ציירי קריקטורות ועוד.

צילום: משה צ'יטיאת

ראש העיר איציק ברוורמן וסגנו איתי שונשיין ראש מינהל התרבות, שניהם תושבי השכונה, הסתובבו ברחבי השכונה, נכנסו לכל בתי האמנים והתרשמו משפע האמנים ומיצירות האמנות שהוצגו בבתי האמנים.

ברוורמן: "שכונת נוה עוז לבשה חג. אני נרגש לנוכח מאות המבקרים הגרים בעיר ומחוצה לה, אשר באו ליהנות מאירוע ססגוני, יצירתי ומהנה. האמנים - תושבי השכונה פתחו את ביתם וליבם ברוחב לה ועל כך אני מודה להם ולכל מי שעשה לטובת אירוע מיוחד זה".

שונשיין: "אין לי ספק שהמבקרים הרבים שגדשו את שכונת נוה עוז ואת בתי האמנים גם כן יסכימו שאירוע בתים פתוחים הוא אחד האירועים התרבותיים והייחודים שיש לעיר פתח תקוה להציע. ההתגייסות של האמנים והיוצרים ביחד עם תושבי השכונה הופכים את האירוע למסע מרתק בין בתי התושבים, אשר למעשה משמשים כתפאורה ליצירות האמנות. בתמיכתו של ראש העיר איציק ברוורמן אנו נפעל לשמר את אירועי "בתים פתוחים" בשכונת נווה עוז ובכך להמשיך במסורת העירונית".

האירוע הופק ע"י נילי חי מנהלת האגף לאמנויות פלסטיות, מינהל התרבות וביוזמת שרה רז, יו"ר עמותת אמני פ"ת, ציירת ופסלת תושבת נווה עוז.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...