שבת אמנים בנוה עוז

11/09/2016
חדשות


עמותת אמני פתח תקוה בשיתוף ועד השכונה ומינהל התרבות בעיריית פתח תקוה בניהולה של דרורית גור-אריה, מקיימים מסורתרבת שנים: בית פתוח של אמנים בשכונת נוה עוז.

שכונת נוה עוז מתאפיינת באמנות קיר מרהיבה ובאמנים הדרים בין כתליה. מטרת האירוע לאפשר לאמן להציג את יצירותיו בביתו, בסביבת היצירה שלו, תוך קיום קשר ישיר עם קהל המבקרים.

את האירוע, בהפקת נילי חי מנהלת האגף לאומנויות פלסטיות במינהל התרבות, יזמה, לפני 12 שנים, האמנית שרה רז, יו"ר עמותת אמני פתח תקוה, ציירת ופסלת תושבת נוה עוז.

בכניסות לשכונה יחולקו מפת השכונה עם כתובות בתי האמנים המציגים ומה תחום אמנותם. ליד כל בית יוצב שלט המזמין את המבקרים. במספר מוקדים יהיו אמנים מוזיאליים, אמני תאורה, תכשיטנים, אמני קעקועים, ממציאי משחקי ילדים דידקטיים, יוצגו עבודות קרמיקה, עבודות סריגה, ואפילו יוצב דוכן שלגונים טבעיים מרעננים.

כמו כן, העיר פתח תקוה מארחת השנה שני מיזמים חברתיים: עמותת כפר שמעון לילדים אוטיסטיים ועמותת "נשים רוקמות חלום" - עמותת נשים אתיופיות עם עבודתן הייחודית.

השנה הדגש הוא על אמנות ואומנות ייחודית שלא ניתן לראותה בשום מקום אחר אלא רק אצלנו כאן ואתנו. המבקרים יחוו חוויה תרבותית מיוחדת - יצירות באווירה ביתית חמה ומקבלת. ניתן לרכוש יצירות אמנות במחירים המיוחדים ליום זה.

ראש העיר איציק ברוורמן, בעצמו תושב שכונת נוה עוז: "זהו יום חג ליצירה ולאמנות, שכונת נוה עוז התברכה בשפע של אמנים איכותיים ומקוריים ואני שמח כי הם הסכימו לפתוח את ביתם בפני הציבור ולהציג לכל את אומנותם. אני מאחל הצלחה לכולם ומודה לכל העושים במלאכה".

איתי שונשיין ראש מינהל התרבות בעיריית פתח תקוה ותושב השכונה: "בשבת זו שכונה שלמה הופכת למוזיאון. אני קורא לכולם להגיע ולגלות את הפן האמנותי של העיר פתח תקוה, ולהתרשם מהיצירות והמיצגים שיוצגו בבתים ובחצרות של תושבי שכונת נוה עוז".

האירוע יתקיים במהלך כל השבת 24.9.2016 בין השעות 18:00-10:00.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...