שביתת התיכוניסטים נדחתה ליום שלישי

28/04/2016


מי שקיווה לחופש במימונה התאכזב. השביתה שהייתה מתוכננת ליום ראשון הקרוב, נדחתה ביומיים. השביתה תתקיים כמחאה על הסחבת בנושא הטיולים והטסטים.

חוזרים ללימודים ביום ראשון - לאור בקשת הנוער העובד והלומד ועל מנת שלא לפגוע באירועי יום הפועלים המתקיימים באחד במאי, הוחלט כי שביתת התיכוניסטים המתוכננת, תתקיים ב-03.05.

יו"ר מועצת התלמידים והנוער הארצית, אליאב בטיטו, הודיע כי לאחר חופשת הפסח יתקיים יום מחאה ארצי שיכלול השבתה של יום הלימודים ביום שלישי (3.5) בכל בתי הספר העל יסודיים (כיתות י'–י"ב) במחאה על החלטת ארגון המורים להשבית את הטיולים, ובמחאה על השבתת מבחני הנהיגה מצד ועד בוחני הנהיגה.

אליאב בטיטו: "המחאה הינה תוצר ישיר של מדיניות כושלת בה נוקטים משרדי הממשלה וועדי העובדים אשר מקיימים את מאבקיהם, חשובים ככל שיהיו, על גבם של תלמידי ישראל. אנחנו לא נסבול מצב שבו תלמידי ישראל משמשים כשק החבטות במאבקי הכוח במשק הישראלי. לנוער נמאס לשתוק - ב-03.05 נצא ליום מחאה ארצי במהלכו נשבית את כל בתי הספר התיכונים במדינת ישראל בקריאה לשינוי המדיניות הפגומה בה מתנהלים סכסוכי העבודה במשק".

בנוגע לסיבת העיצומים פירט בטיטו: "מזה כחודש ועד בוחני הנהיגה משבית את מבחני הנהיגה המעשיים כמחאה על החלטתו של שר התחבורה, חה"כ ישראל כץ, להפריט את מערך מבחני הנהיגה המעשיים. בנוסף, יו"ר ארגון המורים, רן ארז, הודיע כי החל מהחזרה מחופשת הפסח ישבית את כל הפעילויות החוץ בית-ספריות בכל החטיבות העליונות ברחבי הארץ".

לחדשות נוספות בנושא חינוך בפ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...